Yoshi's Crafted World

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Posted In: Gry

 • 
  #112632
  EKSTS
  EKSTS
  Participant
  Postów: 16

  Cóż, dzisiaj otrzymaliśmy datę premiery (29.03.2019) oraz Story Trailer. Gdyby ktoś nie widział: Kamek i Baby Bowser napadają na wyspę Yoshi’ch (?) i kradną klejnoty z Sundream Stone’a. Klejnoty lądują rozrzucone po całym świecie (a jakżeby inaczej) no i nasz zielony Yoshi będzie je odzyskiwał.
  Jak myślicie, możemy liczyć na kolekcjonerkę?
  Co sądzicie o grze?
  Zapraszam do dyskusji!
  Story Trailer
  Nintendo Treehouse gameplay
  Zwiastun E3 2017

  
  #112691
  Goral
  Goral
  Participant
  Postów: 79

  Ja napewno będę zanurzał się w tej grze, jak w większości dobrych tytułów platformowych od Nintendo. Szkolne kartony nadal w modzie :) (Labo, Snipperclips). Oprawa jest ciekawa i wesoła jak cała dźwiękowość z serii gier o Yoshi’m. Yoshiiiiiiii !! Ciekawe czy pojawi się jakiś nowy tryb lub mechanizm rozrywki…

  
  #112696
  blackwaterpark
  blackwaterpark
  Participant
  Postów: 48

  Te gry to czysty przykład na to, że Nintendo siedzi na złotej górze, wysadzanej diamentami – mają gotowe scenariusze/światy: nic tylko tworzyć kolejne tytuły i zarabiać. Dziwne to trochę, jak pomyśli się o tym, że na takim PS4 rządzą krwawe befsztyki (”Bloodborne”), a u Nintendo zawsze śmiesznie, fajnie i kolorowo.

  
  #112701

  Gipsi
  Participant
  Postów: 99

  Mnie Yoshi’s Woolly World na WiiU trochę wynudził i ten tytuł sobie daruję mimo że uwielbiam platformery 2D. Brakowało w nim pomysłu na ciekawsze levele.
  Chyba że recenzje będą bardzo pozytywne to może się skuszę.

  15 x

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

  lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie