Wybór konsoli

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.
  • 

lawlieet
    Participant

Witam, mam pytanie odnośnie konsol przenośnych nintendo. Lepiej wybrać DS lite czy zwykłego 2DSa?

rolnik
    Keymaster

Cześć.

Lepiej 2DSa. Jest on kompatybilny wstecz i zagrasz we wszystkie pozycje, które pojawiły się na DSie. Musisz mieć też na uwadze, że 2DS jest wersją budżetową 3DSa. Nie brałeś pod uwagę klasycznego modelu albo wersji New?

lawlieet
    Participant

Budżet mam mocno ograniczony, a tryb 3d mnie nie interesuje. Czy oprócz 3d jest jakaś duza różnica między 2DS a 3DS?

Sent
    Participant

/autoreklama :p
    ale generalnie lepiej 2dsa. Kwestia czy starczy ci zwykly, czy jednak chcesz grac w tego xenoblade’a,

hater
    Participant

Nie składa się – jako przenośna konsola jest trochę beznadziejnie duży. Ale w plecaku czy torbie nie będzie przeszkadzać. W klasycznym 3dsie tryb 3d jakby co jest dosyć problematyczny, konsolę trzeba odpowiednio trzymać żeby coś widzieć. Także bez skrępowania bierz co ci pasuje.
    Ale jak masz mało kasy, to ds lite też jest spoko, biblioteka bogata i dobra;). Znacznie dłużej potrzyma na baterii. Najlepiej zdecyduj na podstawie tego w co chcesz grać.

hater
    Participant

@sent artykuł nietrafiony, autor zastanawia się pomiędzy 3ds a ds;)

hallkyon
    hallkyon
    Moderator

Autor pyta też o różnice pomiędzy 2DSem a 3DSem, więc jak najbardziej trafiony.

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie