Wiedźmin 3 polski dubbing

Łącznie w temacie 15 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

Izaszym
    Participant

Witam. Tak jak w temacie, wiele się pisze o tym że w eShopie nintendo można pobrać łatkę z dubbingiem pl do Wiedźmina 3 zakupionego np. w GB. A ja ni huhu nie mogę tam nic takiego znaleźć. Jest tylko ruski, szwabski i żabojadów a polskiego dla naszej super polskiej produkcji nie ma. Czy miał ktoś podobny problem? Ta gra bez polskich dialogów smakuje jak frytki bez soli. Pomocy!

rolnik
    Keymaster

DiamondBack
    Participant

Mnie wstrzymało przed zakupem w eszopie wieśka, właśnie brak na liście polskiego języka.

Izaszym
    Participant

Dzięki za pomoc rolnik, to chyba wszystko wyjaśnia, jak będę w domu to sprawdzę z jakiego regionu pochodzi gra. Gościu, który mi ją sprzedawał twierdzi, że bez problemu ściągnę polskie dlc, pewnie sam nie wiedział że to nie do końca takie proste jak mogłoby się wydawać.

Izaszym
    Participant

No dobra, sprawdziłem! Okazało się że cartridge jest „Made in Japan” a wersja gry francuska. Wg kodu gry HAC-P-AURVC, ścieżka dźwiękowa powinna być w językach angielskim, francuskim, niemieckim, polskim i rosyjskim. Mało tego, na pudełku widnieje ( zaraz obok opisu, że wersja jest kompletna z dodatkami serca z kamienia i krew i wino ) wielki napis 16 DLCs! Stąd moje pytanie.. Gdzie znajdę te 16 dlc kiedy w e shopie widzę tylko 3 i żadne pl? Może robię coś źle, może powinienem jakoś z poziomu gry szukać tych dlc? Sam nie wiem. Albo ja jestem zbyt głupi albo deweloperzy robią z nas idiotów.

DiamondBack
    Participant

Wydaje mi się, że te DLC są już na samym karcie.

Izaszym
    Participant

DLC to dodatkowa zawartość do pobrania, dodatki do podstawowej wersji gry, nie mogą być na cartridgu. Po wpisaniu „Witcher” w wyszukiwarkę eshopu ukazują mi się 4 dlc, z czego 3 to wersje językowe ( bez pl ) i jedno z zestawem bród i fryzur Geralta i Ciri.

DiamondBack
    Participant

Jak podaje wydawca w swoim komunikacie prasowym, w pudełku otrzymamy kartridż z grą, kompendium wiedzy na temat uniwersum, mapę i zestaw tematycznych naklejek. Tak jak wcześniej zapowiadano, gra od razu zawiera dwa duże rozszerzenia: „Serca z kamienia” oraz „Krew i wino”, a także wszystkie pomniejsze DLC (16 sztuk), które CD Projekt RED stopniowo wypuszczał za darmo dla edycji na PC, Xbox One i PS4 Wiedźmina 3. Stąd nazwa wydania „Edycja kompletna”.

Izaszym
    Participant

No dobra czyli te 16 dlc to jednak na cartridgu ale dlaczego w supporcie wiedźmina podają, że jest polskie audio a w rzeczywistości nie ma. Zastanawiam się kto pisze takie bzdury

DiamondBack
    Participant

Może być tak, że polskie audio jest pobierane w formie aktualizacji a nie „DLC”.

Izaszym
    Participant

Aktualizowała się, są tylko polskie napisy😂 pewnie nic już nie da się zrobić.. ale mimo to i tak zadzwonię do supportu i trochę ich pomęczę. Dzięki za pomoc

DiamondBack
    Participant

Daj znać finalnie jak się uda spolszczyć do końca. Ułatwi to następnym pokoleniom.

Izaszym
    Participant

Po długiej i nierównej walce problem został rozwiązany. Należało po prostu zalogować się na Nintendo Account i w ustawieniach profilu zmieścić region na ten sam, dla którego została wyprodukowana gra, w moim przypadku była to Francja. Po zmianie regionu w nintendo eShopie pojawiło się spolszczenie do Wiedźmina. Totalna bzdura wg mnie ale działa.

rolnik
    Keymaster

Fajnie, że udało się problem rozwiązać i dzięki za umieszczenie tego na forum. Przyda się dla potomnych, bo niej jest to taka prosta sprawa.

DiamondBack
    Participant

I weź się domyśl takiego rozwiązania… Ja w międzyczasie kupiłem w ME i od razu miałem wersję PL. Ściągnęło mi tylko wcześniej niecałe 4GB aktualizacji.

Łącznie w temacie 15 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie