W co teraz gracie?

Łącznie w temacie 118 odpowiedzi.

Posted In: Po godzinach

• 

Sent
    Participant

Pillars of Eternity? :p

Ja tymczasem męczę końcówkę Inazuma Eleven 3: Lightning bolt, póki co najlepsza gra z serii.

pablo1517
    pablo1517
    Participant

Może ciężko w to uwierzyć, ale nadal męczę Zeldę BotW.
    Niedawno skończyłem DLCki i przechodzę grę ponownie w Master Mode :)

Poza tym Overwatch

Poziom
    Participant

Nie, skrót identyczny, jednak moje PoE to Path of Exile :-)
    Naprawdę zacna gierka, wielopoziomowo rozwinięta, no i nie musisz kupować, bo f2p

Buy PoE orbs, PoE Currency cause this is great PoE Shop, but you can find Rocket League crates and items also (for sell) Currency and items

Blue98
    Participant

Aktualnie w Pokemon X. :)

pablo1517
    pablo1517
    Participant

Dodatek Donkey Kong Adventure do Mario & Rabbids Kingdom Battle

Cofftee
    Cofftee
    Participant

Fortnite, Super Mario Odyssey i nowa Zelda, wszystko na Switch.

rolnik
    Keymaster

Crypt of the NecroDancer

Ciekawe połączenie gry rytmicznej z rogalikiem. Postać poruszamy na planszy przypominającą szachownicę w rytm przygrywanego utworu. Walka odbywa się też w ten sam sposób. Trzeba uważnie obserwować wrogów, bo każdy ma swój wzór poruszania. Odpowiednie wyczucie rytmu jest tutaj kluczowe. Aktualnie jestem na 4 poziomie, a jest ich w sumie 5. Każdy level to nowe wyzwanie, bo pojawiają się inne utwory, przeciwnicy i przeszkadzajki na drodze. Satysfakcja po pokonaniu ostatniego bossa jest bardzo duża, a śmierć, która zdarza się bardzo często nie demotywuje. Występuje tutaj silny syndrom jeszcze jednej próby. Oczywiście, jak przystało na grę częściowo rytmiczną, soundtrack wpada w ucho.

Warto się skusić na grę, bo jest teraz za 17 złotych w eShopie.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Grę już ukończyłem, ale postanowiłem wbić 100%. Dopiero po przejściu zacząłem doceniać, jaka to jest dobra platformówka. W szczególności kunszt pokazują ukryte poziomy, są dobrze przemyślane i stanowią bardzo duże wyzwanie.

Drood
    Drood
    Participant

Diablo 3 oraz Zelda BotW oczywiście na Switchu.

3DS: 4012-8120-0305
    Switch : SW-6896-6330-9698

rolnik
    Keymaster

Przejście Crypt of the NecroDancer oraz 100% w Donkey Kong Country: Tropical Freeze przytrafiły się tego samego dnia. :)

Aktualnie męczę Hollow Knight, bardzo klimatyczna metroidovania. Cholernie wciągająca. W to nie da się grać tylko parę minut. Początkiem gry jestem zachwycony. Zobaczymy, jak będzie dalej.

Moje Wii wróciło do łask. Zostały mi jeszcze dwa tytuły do ogrania na tej platformie. Jednym z nich jest Super Mario Galaxy 2. Ostatni Marian nad którym pracował Miyamoto. Gra wcale nie jest gorsza od Odyssey i gra się całkiem fajnie. Na razie przeszedłem 3 galaktyki. Ciekawe czym kolejne plansze mnie zaskoczą.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesiące przez  rolnik.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Ja próbuję się przekonać do Smasha, od którego się odbiłem. Jak czytałem te zachwyty nad nim to postanowiłem sprawdzić i po miesiącu posiadania mam przegrane w niego około 15 godzin, a w inne gry w takim samym okresie od zakupu potrafiłem mieć i 35, więc to chyba samo za siebie mówi.
    Często odpalam też Splatoon 2. Według mnie najlepszy multiplayer ever. Oprócz tego czasami wracam do The Legend of Zedla Breath of the Wild i Xenoblade Chronicles 2. W tym drugim został mi finałowy boss, ale za nic nie mogę go przejść. Swoją drogą jakby ktoś miał jakieś porady i wskazówki, jak go pokonać, to byłbym wdzięczny. Zawsze przgrywam na momencie, gdy on,, przywołuje ” te dwa mechy i to one mnie pokonują, bo póki ich nie ma to radzę sobie całkiem dobrze.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesiące przez EKSTS EKSTS.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesiące przez EKSTS EKSTS.

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

mochutny
    Participant

Hollow.

Umbrella
    Umbrella
    Participant

Skończyłem Earthboundy, zaczynam Mother 3, potem trochę odskoczę i zatopię się w klimat BG II

Friend Code: 0662-7073-2615

Sarracenia19
    Participant

Gracie w jakieś gry typu mmo na PC ?
    Wieloosobowe, jak mobilne gierki na win10: World of Tanks Blits, Asphalt8 ?
    Lub bardziej rozbudowane produkcje ?

Łącznie w temacie 118 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie