Super Smash Bros Ultimate

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Posted In: Gry

 • 
  #111206
  PIXEL
  PIXEL
  Participant
  Postów: 7

  Dzisiaj gdy to piszę odbyła się konferencja E3, czy ktoś chciałby się podzielić tym co myśli o SSB Ultimate?

  
  #111209
  Delorean_Dynamite
  Delorean_Dynamite
  Participant
  Postów: 102

  Nie grałem w żadną część – tak tam sobie bijatyka. Parę pojedynków bym rozegrał, ale czy bym grał dłużej i kupił ciężko powiedzieć

  
  #111242
  Antari
  Antari
  Participant
  Postów: 274

  Jak dla mnie to jest żal. To nie jest zupełnie nowa odsłona serii tylko remaster/port z Wii U z nowymi teksturami aren. Dodali trochę lepsze modele postaci, Jedna zaleta, to że wrzucili wszystkie postacie z poprzednich odsłon, co daje imponujący roster. Ale silnik jest ten sam, animacje w większości też.

  Tak jak nazwa sugeruje to jest wersja „Ultimate” SSB WiiU, a nie nowa odsłona jak Melee, Brawl czy Wii U/3ds. Jak dla mnie to jest szczyt naprawdę. Już pal licho te wszystkie porty z Wii U ale to jest spieprzenie sprawy na całego z ich strony. Smash miał być kolejną rewolucją po Odyssey i BOTW, a to jest nędzny port z na siłę wrzuconymi ulepszeniami. Na upartego takie coś zrobili by fani.

  Na takie partactwo przymykają oko tylko fanboye.

  GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

  
  #111245
  PIXEL
  PIXEL
  Participant
  Postów: 7

  Antari, moim zdaniem nie jest to port: ma 3 nowe postacie, kilka nowych poziomów, nowy styl graficzny i gdyby to był port gra nazywałaby się no nie wiem SSB Wii U deluxe albo SSB Wii U ultimate edition. Po za tym po co mieli by zmieniać silnik, który dobrze działa to by po prostu opóźniło by premierę.

  
  #111251
  Antari
  Antari
  Participant
  Postów: 274

  Port/REMASTER. Bardziej remaster bo trochę dali lepsze tekstury i oświetlenie. Z nazwy wyleciało Wii U bo chcą się odciąć jak najbardziej od poprzedniej konsoli, to przecież oczywiste.

  Polecam zobaczyć sobie ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=O4R8FakDJ6s

  Niektóre postacie np. Shulk wyglądają nawet gorzej na Switchu.

  Dla mnie to bardzo leniwy remaster nic więcej. To tak jakbyś powiedział, po co robili nowy silnik dla Mario Kart 8. Mogli użyć ten z Mario Kart Wii i wrzucić postacie z poprzednich części i podexpić trochę tekstury. Szybciej by wydali. A jednak „trochę” miło, że tak nie zrobili, hm?

  GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

  lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie