Super Mario Maker 2

Łącznie w temacie 3 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    EKSTS
    EKSTS
    Participant

Nie założył bym tego tematu, gdyby nie to, że Ultima prawdopodobnie wyglądała się z datą premiery. Pojawiła się oferta gry z datą 28 czerwca 2019. Raczej to nie placeholderowa data, bo byłoby 31 czerwca. Ponadto 28 wypada w piątek, więc wszystko się zgadza.
    Jakie macie oczekiwania co do gry?
    Czy ta data premiery jest według Was prawdopodobna?

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

Shadi
    Participant

Najwyższa pora odświeżyć wątek. Według mnie gra jest świetna. Nareszcie jest tutaj oprócz samego edytora również story mode. Zastanawiało mnie, czy zawiera ono poziomy tworzone przez Nintendo, czy przez fanów – bo jakieś nicki twórcy pojawiają się przy wyborze poziomów, co sugerowałoby, że są one dziełem fanów. Jeżeli tak to ciekawe czy wszyscy mają takie same, czy są one dobierane każdemu losowo.
    W edytorze początkowo nie mogłem się połapać co i jak robić i musiałem obejrzeć tutoriale obecne w grze i przyzwyczaić się do sterowania, zanim coś zrobiłem, ale już po tym całkiem nie najgorzej się tworzyło. Zastanawia mnie jakim cudem ludzie tworzą tak rozbudowane poziomy, pełne różnych zagadek.. To co ja stworzyłem do tej pory, było dość standardowe.
    Przechodząc do meritum, jeżeli coś grał, chciałem się spytać – jak zrobić żeby uruchomić stworzone przez siebie poziomy nie w trybie testowania, ale tak żeby w razie przegranej zaczynać planszę od początku? I to w przypadku plansz, które już zostały wysłane do sieci, bo jeżeli chodzi o te, które jeszcze tam się nie znajdują to wiem, że jak trzeba je przejść by wysłać je do sieci, to w tym trybie nie można zaczynać gry od punktu przegranej – czyli tak jak w oryginalnych grach z Mario.
    Nie mówcie, że trzeba wyszukiwać swoje plansze po kodzie w CourseWorld?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

DirtyHarry
    DirtyHarry
    Participant

W swoim profilu masz wszystkie swoje mapy. Do profilu możesz wejść przez lewy górny róg ekranu (klawisz Y) będąc w głównym menu w trybie „Play”. Dodatkowo wszystkie mapy masz też w menu Course Bot, czyli tam gdzie są ściągnięte mapy innych graczy z internetu (są tam dwie zakładki w jednej z nich znajdują się Twoje mapy).

NNID: wredota333
    FC: 2037 - 1014 - 1586

Łącznie w temacie 3 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie