Sprzedaż Switcha z Pokemon Let's Go

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
  • 
    homix73
    homix73
    Participant

Witam!

Mam takie pytanie.
    Kupiłem Switcha w wersji z Pokemon Let’s Go.
    Zalogowałem się na Switchu przy pomocy konta z 3DS i przypisałem Pokemony do konta.
    Teraz, z powodu sytuacji materialnej, chciałbym sprzedać Switcha, i tu pytanie:

Czy jak przywrócę konsolę do ustawień fabrycznych to osoba, która kupi ode mnie konsolkę będzie miała te pokemony? Przypuszczam, że nie, ale proszę o potwierdzenie.

Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi NIE, to czy jak kupię sobie kiedyś nowego Switcha i na nim się zaloguję na moje konto 3DSowo-Switchowe to będę miał te Pokemony?

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
    Adam

rolnik
    Keymaster

Hej,

jak przypisałeś Poki do konta, to są one powiązane z twoim kontem. Nigdy nie przywracałem konsoli do ustawień fabrycznych, ale dla pewności sprawdź jeszcze, czy twoje konto zostało odłączone od konsoli. Jeżeli tak będzie, to nowy użytkownik nie będzie miał dostępu do twoich gier.

Jak w przyszłości kupisz nową konsolę i podepniesz stare konto, to powinieneś mieć możliwość pobrania przypisanych gier. Tutaj jednak będziesz musiał uważać, bo jeżeli nie skopiowałeś save’ów do chmury, to progres w grze stracisz.

mobor
    mobor
    Participant

zaloguj sie na stronie nintendo.uk i wpisz nazwe gry. jezeli cena zniknie i pojawi sie info ze gre juz masz tzn że gre masz przypisana do konta

homix73
    homix73
    Participant

Dzięki za odpowiedzi!
    Jeszcze jedno mi się przypomniało:
    Jak zmieniałem z 3DS’a na 2DS’a XL to robiłem jakiś idiotyczny transfer systemu.
    Czy na Switchu też trzeba tak wydziwiać???

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie