Serwis nintendo

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Posted In: Kącik naprawczy

• 

czarnelitery
    Participant

Witam
    Na komunie synowi kupiłem w Saturnie konsole nintendo switch
    Z grą. Jakiś tydzień przeleżala w szafie. Goście poszli więc zabraliśmy się do zabawy. Jakie było moje zdziwienie bo nie mogłem przejść zwykłej konfiguracji. Pojechałem do Saturna myśląc o wymianie. W skrócie zrobiłem awanturę interweniował Kierownik,Nie wymienili a było to 16 maja. Teraz proszę Was o pomoc. Sklep mówi że w realizacji. Szkoda mi chłopaka. Co mam zrobić to zaraz 2 miesiące może ktoś miał podobny przypadek. Bylem Saturnie i zagroziem że nie wyjdę że sklepu jak nie dowiem co jest z moim urządzeniem. Prosili bym spokojnie czekał. Dzwonili gdzieś do Wrocławia nikt nie odbierał. Przeciez to dwa miesiące, milczenie odrecznie napisałem wniosek o zwrot pieniędzy ale ten wniosek też rozpatrując w 30 dni podobno Saturn idzie pod skrzydełka Mediamarkta tam mi wymieniali od ręki.
    Proszę jeszcze raz o radę gdzie mam iść, dzwonić. Nadmienię że chciałem pójść na policje zgłaszając kradzież.
    Koledzy uważajcie na serwis.
    Pozdrawiam serdecznie nowicjusz Krzysztof.

hater
    Participant

Bardzo fajna jest ta twoja historia o kłótniach z kierownictwem i serwisami, ale nic a nic nie mogę zrozumieć w czym problem, podejrzewam, że oni też nie. Jaka policja, jaka kradzież? To w końcu ci serwis konsolę ukradł? Czy ona po prostu nie działa?

Napisz dokładnie co jest nie tak z konsolą, najlepiej wrzuć jakieś zdjęcia.

A jak jesteś naprawdę taki przekonany że należy ci się zwrot to reklamacja na zasadzie rękojmi. Z tym że po Twoim podejściu podejrzewam, że nie zostanie ona uznana, bo konsola tak naprawdę działa…

czarnelitery
    Participant

Przeczytaj dokładnie ja jej nie mam 16 maja oddałem do naprawy już trzy 2 miesiące jej nie mam .I nikt nie wie gdzie jest .Czy to nie podlega pod oszustwo, wyłudzenie, kradzież. Już się pogodziłem z tym , że nie będę miał tej konsoli. Dlaczego nie mogą jej namiwrzyć mają nr seryjny . Jutro przekazuje sprawę Rzecznikowi Praw konsumenta.

Victor
    Participant

Witaj. Po pierwsze to bardzo chaotycznie piszesz i naprawdę jest mi ciężko ciebie zrozumieć.
    Niestety ja nie wiem jak ci pomóc, ale mam jedno pytanie.
    Jeżeli konsolę oddałeś do reklamacji 16 maja a dzisiaj mamy 12 czerwca, to jakim cudem wyszło ci, że czekasz już prawie dwa miesiące?

PIXEL
    PIXEL
    Participant

No wiesz i tak jeśli była zepsuta nie mieli gdzie zadzwonić, ponieważ nie ma Nintendo w Polsce, nie mają swojego oddziału w naszym kraju może dlatego jest taki problem.

W sumie miałem podobny problem kupiłem switcha nie w staurnie a w sklepie o nazwie cex, po prostu gdy odpaliłem konsole pojawiał się czarny ekran (żeby nie było ładował konsole ponad godzinę) pojechałem do sklepu i odrazu mi wymienili konsolę od tego czasu praktycznie nie mam problemów.

Antari
    Antari
    Participant

Od 16 maja minęło dopiero 28 dni, więc skąd ci się wzięło, że czekasz już 2 miesiące? Cofnąłeś się w czasie? Kolego weź to na spokojnie. Nie sprecyzowałeś w czym tkwił problem. „Nie mogłeś przejść konfiguracji”, może konsola jest sprawna tylko po prostu nie potrafiłeś jej skonfigurować? Takie coś nie podlega gwarancji. Jak oddawałeś konsolę do serwisu powinieneś odebrać jakiś kwit. Idż z tym papierem i domagaj się informacji.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

czarnelitery
    Participant

Przepraszam pomyliłem się, ja mam druk z potwierdzeniem . Byłem u Pani Rzecznik spraw konsumenckich i ona przejęła sprawę wystąpi z wnioskiem , powiedziała, że teraz 99 spraw rozstrzyganych jest na korzyść klienta. Zobaczymy
    A czy jest wogóle jakaś gwarancja w pudełku ?

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie