[S] Sprzedam Xenoblade Chronicles Definitive – Edycja Kolekcjonerska

Łącznie w temacie 2 odpowiedzi.

Posted In: Sprzedam/Zamienię

• 

Sent
    Participant

Długo nie było wiadomo czy edycja kolekcjonerska Xenoblade’a będzie w ogóle dostępna w Polsce, zaś na zachodzie wyprzedawała się na pniu. Po namyśle oraz poszukaniwaniach udało mi się jednak dorwać grę w małym włoskim internetowym sklepiku z grami nintendo. Ponieważ jednak był to marzec i ze względu na rozkręcającą się pandemię (oraz zgłaszane na reddicie masowe anulacje zamówień) nie miałem pewności, czy na pewno zrealizują moje zamówienie, zamówiłem ją również w innym zagranicznym sklepie. Dzisiaj jednak dostałem potwierdzenie, że oba sklepy przygotowują gry do wysyłki.

Jak nietrudno się domyślić, nie potrzebuję dwóch kolekcjonerek i jednej chętnie się pozbędę. Cena jaka mnie interesuje, to 570 zł, z wliczoną wysyłką (najlepiej pocztą polską, choć mogę też spróbować nadać ją paczkomatem. Nigdy tego nie robiłem, więc nie ręczę za efekt :P). Niestety 120 euro które zapłaciłem to znacznie drożej niż gdyby udało mi się zakupić grę w Polsce, tak więc sam muszę niestety nieco podbić cenę by zminimalizować straty. Wydaje mi się jednak, że jest to uczciwa oferta, ponieważ i tak sprzedaję grę taniej niż sam za nią zapłaciłem.

Na życzenie mogę również wrzucić ofertę na allegro, ale wtedy należy się liczyć z dopłatą 30 zł – niestety prowizje allegro nie należą do najtańszych. Zainteresowanych prosze o kontakt w topicu lub na PW

Sent
    Participant

Ok, dopiero teraz zwróciłem uwagę, że PM nie działa :X W takim razie prosze o kontakt w temacie.

Przy okazji, jeśli ktoś chciałby odebrać grę osobiście w Poznaniu, mogę spuścić cenę do 550 zł.

Łącznie w temacie 2 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie