[S] Mario and Luigi Superstar Saga 3DS 3xA jak nowa!!!

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Posted In: Sprzedam/Zamienię

• 

panczok
    Participant

Dzień dobry,

Oferuję Państwu grę Mario and Luigi Superstar Saga + Bowser’s Minions na konsolę 3DS w wersji angielskiej 3xA PAL (gra, pudełko, instrukcje).

Gra jest używane ale wygląda jest jak nowa, brakuje wyłącznie folii.

Wysyłkę realizuję listem poleconym priorytetowym, najpóźniej na następny dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty.

Cena 90 PLN, wysyłka w cenie gry.

W razie pytań proszę o kontakt.

Gra jest sprzedawana również przez allegro, link do aukcji poniżej.

https://allegro.pl/mario-and-luigi-superstar-saga-3ds-3xa-jak-nowa-i7553083192.html

hater
    Participant

panczok
    Participant

Oni muszą mieć egzemarze co z ciężarówki spadły 😉. Poczekam, może ktoś kliknie „niechcąco” na allegro 😁.

Delorean_Dynamite
    Delorean_Dynamite
    Participant

X-kom wiarygodne źródło, a nie z ciężarówki, a cena pewnie taka niska, bo mały popyt

zabikt
    Participant

To nie ma nic wspólnego z popytem. Nintendo jest znane z tego, że jego gry first party trzymają cenę nawet po latach. Ale w tym roku już kolejny raz zdarza się, że jest akcja „wyprzedaży”, t. zn. niektóre tytuły first party można kupić przez ograniczony czas, w legalnej dystrybucji, dużo taniej. Ja np. skorzystałem z takiej akcji w maju tego roku i uzupełniłem swoją kolekcję o kilka brakujących mocnych tytułów za dużo niższą cenę. Dziś te tytuły są znów w cenach jak przed tą akcją.
    Wygląda na to, że obecnie jest również podobna akcja i ta wymieniona wyżej gra (i kilka innych) dostępna jest u niektórych sprzedawców dużo taniej. Jeśli więc ktoś jest nią zainteresowany, to niech korzysta, bo jak akcja się skończy, to gra ta nie będzie tańsza, ale wróci do poprzedniej ceny. Wtedy oferta autora tematu będzie atrakcyjna.

mobor
    mobor
    Participant

Ja zamówiłem za te 60zł z Xkom

Apropos XKOM

wczoraj była nie lada okazja

– NES MINI – 199zł
    – UWAGA – WiiU w wersji PRO + 3 gry za….650zł

wszystko poszło migiem. Spozniłem się

panczok
    Participant

Do zamkniecia, sprzedane.

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie