Pytanie przed kupnem

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
  • 

Kajuku
    Participant

Cześć,

Przymierzam się do kupna Switch’a i mam parę wątpliwości.

1. Czy warto czekać do Black Friday w tym roku? Nie mam pojęcia czy Nintendo w ogóle przecenia swoje produkty..
    2. Ostatnie Nintendo jakie miałem, to NES jak pojawił się w Polsce, więc nie wiem jak często wypuszczają nowe konsole. Czy opłaca się czekać na nowszą wersję Switch’a?
    3. Czy Switch oprócz grania robi coś jeszcze? Przeglądanie neta, obsługuje jakieś aplikacje? Jeśli nie, to czy przewidują jakiś update soft’u, aby działał np. YT, Netflix?
    4. Jak wygląda sprawa z dostępnością gier? Mnie raczej interesują produkcje Indie, więc Switch dla mnie byłby idealny, bo mogę z nim zalec w łóżku i cieszyć się produkcjami typu Binding of Isaac.
    5. Jak wygląda sprawa z akcesoriami do Switcha? Chodzi mi o te różne nakładki na joycony (nieoryginalne) oraz nieoryginalne pady – czy one działają poprawnie? Nie ukrywam, że jakbym kupił Switcha, to na pewno zainwestowałbym w Mario Party oraz Mario Kart, ale 350zł za nowe markowe joycon’y, to trochę niszcząca cena.
    6. Czy da się grać multiplayer’a przez neta bez lagów? Jak działają serwery? Czy trudno znaleźć przeciwników? Dużo jest ludzi online?

Bardzo będę wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam
    Kajuku

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

1. ciężko powiedzieć
    2. Ja bym nie czekał, teraz nówkę idzie wyrwać za 1300 zł. Sama idea konsoli stacjonarno-mobilnej nie zmieni się wraz z nową wersją, możemy się co najwyżej spodziewać lepszego wyświetlacza, mniejszych ramek w ogół niego. Ogólnie czytałem wiele opinii na początku produkcji, że są problemy z lewym joyconem itd. myślę, że była to bolączka pierwszych produkcyjnych partii, ja u siebie żadnych problemów nie stwierdziłem.
    3. Na razie czysty eko system pod granie, netflixa, przeglądarki czy yt nie doświadczysz. Dla mnie to dobre, od tego są inne sprzęty.
    4. W nintendo eshop pełno jest takich gier, nie będziesz narzekać na nudę.
    5.. Sam zamówiłem oryginalnego pro controllera wolę dopłacić te 200 zł i mieć markowy, solidny produkt. PODOBNO te tańsze też są ok, ale np. nie mają wbudowanego żyroskopu, czytnika NFC czy HD Rumble. Jak nie potrzebujesz takich bajerów to bierz śmiało nieoryginalny.
    6. Aktualnie jeszcze na switchu nie ogrywałem online żadnego tytułu, ale jak miałeś 3dsa i grałem w mario kart to na prawdę nie było żadnych znaczących lagów.

Pozdro!

wiewiorcwaniak
    Participant

Switch jest dobry do indyków, reszta to niestety porty starych gier +nieraz mocno zawyżona cena. Ja kupiłem używaną z kilkoma grami za 1300 zł (oczywiście na gwarancji), bez sensu czekać na BF.

GBA SP, PS2, PS3, WII, WII U, XBOX360, 3DS XL, VITA

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

w indyki to można grać na innych konsolach. Switch ma nowe wydanie świetnych gier typu Splatoon o niebo lepsze niż jedynka, Mario Odyssey (jak dla mnie najlepsza odsłona mariana), nowa Zelda, nowatorskie ARMS, świetne Xenoblade 2, bardzo komepletne Mario Kart oraz w tym miesiącu nowe poksy. Jest ogólnie w co grać.

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie