Problem Z Grą Z Reedem Code

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
  • 

DestroWWA
    Participant

Witam.Mam taki problem.Gra jest z reedem code.Na drugiej konsoli normalnie ją ściągnąłem z konta „redownload”,teraz mam następną konsolę i chciałem zrobić to samo.Wszedłem na swoje konto z zamiarem redownload’u a tam pusto.Nie wiem o co chodzi…Jeśli ktoś może mi pomóc,to bardzo dziękuję.Pozdrawiam :)

Umbrella
    Umbrella
    Participant

„Nintendo postanowiło zmienić podejście do cyfrowych gier. Debiutujący w przyszłym miesiącu Switch przypisze nabyte tytuły do konta użytkownika, a nie konkretnego urządzenia

(…)

Zaznaczono jednocześnie, że mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy niektóre wycofane ze sprzedaży tytuły nie będą dostępne do ściągnięcia.”

Friend Code: 0662-7073-2615

DestroWWA
    Participant

To wiem.Natomiast grę normalnie mogłem pobrać przez „redownload”,a teraz na trzeciej konsoli w opcji redownload jest pustka na koncie…Nie wiem o co chodzi???

DestroWWA
    Participant

„Nintendo postanowiło zmienić podejście do cyfrowych gier. Debiutujący w przyszłym miesiącu Switch przypisze nabyte tytuły do konta użytkownika, a nie konkretnego urządzenia

(…)

Zaznaczono jednocześnie, że mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy niektóre wycofane ze sprzedaży tytuły nie będą dostępne do ściągnięcia.”

To wiem.Natomiast grę normalnie mogłem pobrać przez „redownload”,a teraz na trzeciej konsoli w opcji redownload jest pustka na koncie…Nie wiem o co chodzi???

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie