Pomoc w sprzedaży przerobionego N3DS'a.

Łącznie w temacie 1 odpowiedź
  • 
    ZielonyTheGame
    ZielonyTheGame
    Participant

Siemanko Forumowicze !

Mój 3DS’ik po przejściu Zeldy z 2k13 od dłuższego czasu leży nietykany, ba i przed zabraniem się za Zeldę nie grywałem na nim zbyt często.
    Ponieważ czas leci i się nie zatrzymuje, a Switch nabiera lat warto było by się w niego wyposażyć w miarę wcześnie. Niestety w moim obecnym trio: PC, PSP i 3DS ciężko na czwartego kandydata i najmniej używany musi odpaść.

Przy okazji, aby nie tworzyć miliona tematów poproszę was od razu o pomoc w wycenie.
    Mój zestaw wygląda tak:
    *Wszystko, co fabryka dała: Pudełko papiery, folie etc.
    *3DS z podstawowymi czarnymi nakładkami i rysikiem.
    *Podstawowa 4GB karta pamięci.
    *Folia na ekranach.
    *Dwuczęściowy „kondomik” w kolorze biało-mlecznych.
    *Smyczka przyczepiona do konsoli
    *Materiałowa kieszonka od 2DSXL. (Ale N3DS też ładnie trzyma. Xp)
    *Oryginalna ładowarka.
    *Gry – Pudełko: Zelda: A Link Between Worlds (Selects) | Cyfra: Issac, Bit Trip Saga, Wario Ware

Żeby nie rozpisywać się o stanie to: Konsola z nakładkami – Stan Dobry | Cała reszta – B.Dobry, prawie mint.
    I w tym temacie, to wszystko. Jeśli ktoś ogarniający ceny mógł by mi rzucić +/- wartość tego zestawu, to będę wdzięczny. ; )

A przechodząc do drugiego tematu.
    Wiem, że dzieją się cuda odnośnie kont NNID i wersji cyfrowych gier. Ponieważ chcę zakupić Switcha, to NNID raczej mi się przyda, jednak jak wypisałem wyżej na konsoli są, aż trzy gry cyfrowe. Jak najoptymalniej rozwiązać mógł bym ten temat ?

A bonusem do tego jest fakt, że konsolka jest „zmodowana”. Konkretnie B9S. Z tego powodu zbytnio nie wiem jak zabrać się za jej czyszczenie, czyli przywrócenia wszystkiego do ustawień fabrycznych, aby nowy właściciel mógł przejść przez całą konfigurację jak na nowej konsoli i jednocześnie móc cieszyć się podstawowymi opcjami i aplikacjami Homebrew jak „FBI”, „Homebrew launcher” itp.
    Tego samego tyczy się karta pamięci. Chciał bym możliwie usunąć z niej jak najwięcej niepotrzebnych danych.

I chyba to już wszystkie prośby jakie mam. Niestety jest z tym trochę problemu, jednak konsolę chcę sprzedać w jak najlepszym zestawie i jak najlepiej przygotowaną, w dobrej kwocie, co wymaga trochę pracy. ; p

Z góry dzięki za pomoc wszystkim ! ; )

Łącznie w temacie 1 odpowiedź

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie