Pokémon Let’s Go Eevee/Pikachu

Łącznie w temacie 21 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

rolnik
    Keymaster

Poki nigdy nie aspirowały do najładniejszych tytułów na daną platformę. Kierunek artystyczny przyjęty w Let’s Go mnie osobiście jak najbardziej odpowiada. Ważniejszy od wodotrysków jest framerate, a z tym GameFreak ma problemy.

Pojawił się nowy wywiad z Masudą:

W skrócie:
    – uproszczono mechaniki, żeby dotrzeć do szerszego grona odbiorców,
    – z pewnymi elementami gry się eksperymentuje, żeby seria nie stała w miejscu,
    – każdy stworek zawarty w grze będzie miał swoje charakterystyczne animacje w overworldzie,
    – formy Alolan będzie się dało dostać, ale Masuda nie zdradza w jaki sposób. Pewne jest, że w normalnej rozgrywce nie będzie możliwości ich złapania.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 miesiące temu przez  rolnik.

Antari
    Antari
    Participant

@hater: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Dojeżdżasz jakość grafiki z Yo-kaia 4 mimo, że to ledwie koncept na marnej jakości jpgu? Przecież pisałem o tym. Nie puścili nawet 1 trailera w ruchu. Szokujące jest to, że nawet koncepcyjnie to wygląda lata świetlne lepiej niż gotowy produkt GF, który wygląda momentami gorzej niż darmowe chińskie Pokemonowe gry-podróby z Andro. Nawet koncepcyjnie YK4 zjada to badziewie oświetleniem, ilością detali i dopracowaniem. Dla mnie argumenty totalnie bezpodstawne. Chyba pomyliłeś tytuły. Drzewka z Pokemonów są właśnie rodem z generatora. Wyglądają jak robota dzieciaka z podstawówki na lekcji informatyki.

W minusach zapomniałem jeszcze dodać brak voice-actingu, który dziś jest już standardem. No tak… pewnie dlatego żeby dzieci się nie wystraszyły podczas gry.

@rolnik: Przecież wiadomo. Trzeba będzie przesłać z Pokemon GO. Proste jak 2+2.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

hater
    Participant

Ojojoj wybacz, myślałem że jak przedstawiasz jakieś screeny to są one prawdziwe i gdzieś działały, a nie są tylko dziełem wyobraźni jakichś developerów żądnych kasy klientów. Postanowiłem więc jednak znaleźć czas i przygotowałem specjalnie dla Ciebie moją wersję Yokai’a:

https://images.unsplash.com/photo-1468136020796-0eec5226a897?ixlib=rb-0.3.5&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&s=9a2c21dce70f79e8b5fe0e77e142635b&w=1000&q=80

Szokujące, że nawet taki mój koncept wygląda to lepiej od innego konceptu, prawda? A nawet prawdziwej gry Pokemon! Popatrz na tę jakość oświetlenia i na odległość zasięgu! Na realizm postaci! Nintendo to się na mózgi z pokemonami zamieniło że też tak nie zrobią w swojej grze!

W sumie jak tak dobrze mi poszło z tym konceptem to może nawet go wydam na switchu? Hit murowany.

Tak na marginesie: używanie generatorów nie jest jakieś złe, wręcz przeciwnie. Po prostu bardziej szanuję pracę grafików którzy usiedli i przygotowali krzaczki pasujące do stylistyki gry – na pewno trwało to co najmniej parę godzin. Tu masz wyklikane swoje drzewo z yokaia w parę sekund: http://animium.com/wp-content/uploads/2014/09/tree-generator.jpg Teraz proszę o generator krzaków/drzew w stylu pokemon.

rolnik
    Keymaster

Potwierdzono mega-ewolucje w Let’s Go Eevee/Pikachu.

Dante22
    Dante22
    Participant

Gra ograniczona do pierwszej geny, upraszczają wszystko co się da, funkcje sieciowe prawie nie istnieją ale mega ewo dodają xD Życzę tej grze i całemu GF żeby dostali pożądnego kopa w cztery litery przy tej grze i przegrają w Japonii z tegorocznym Yokai watch 4 bo to co Masuda myśli i wyczynia z tą marką to jest kpina. A to wszystko w cenie Super Mario Odyssey, Zeldy, Xenoblade chronicles 2, Bayo 1 i 2 czy Octopath traveler :P

Insaane91PL
    Insaane91PL
    Participant

Ja na pewno kupię i to box z pokeballem ale jakoś do miesiąca po premierze pewnie stanieje bo 350zł za preorder, tak ze 300 było by ok. Ciekaw jestem tego kontrolera.

Łącznie w temacie 21 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie