[Temat zbiorczy dla nowych] Kilka pytań i pomoc w zakupie n3DS.

Łącznie w temacie 441 odpowiedzi.
  • 
    Amphilyon
    Amphilyon
    Participant

Witam

widzę że te DS’y i ogólnie nintendo jest dość mało popularne u nas, a szkoda :kwasny: , i mam takie pytanie do posiadaczy DS’ów i sprzętów od Nintendo ponieważ naszła mnie ostatnio ochota na właśnie tego nowego 3DS’a, i mam w związku z tym parę pytań i wątpliwości czy warto
    ogólnie dodam że z konsolek to miałem kiedyś jedynie gameboy’a Color (przezroczystego) a później na chwilę Advance’a, więc jakiegoś doświadczenia z konsolkami kieszonkowymi to wielkiego nie mam, a tak ogólnie to siedzę ciągle na PC, a teraz co do tego nowego DS’a to tak:

-są dwie wersje, jedna zwykła a druga XL, czy ktoś z posiadaczy mógłby się wypowiedzieć i doradzić którą wybrać ?, ogólnie chodzi mi o to jak wypada większy wyświetlacz w stosunku do wersji standardowej, ponieważ z tego co czytałem to rozdzielczości gier na 3DS’ie są mizerne, a co za tym idzie im większy wyświetlacz tym większa pikseloza, a z kolei ten w wersji standardowej wydaje się też dość ok i nie wiem czy lepiej zaopatrzyć się w mniejszą czy większą wersję w tym wypadku -kolejna rzecz przemawiająca za wersją standard to wymienne obudowy których nie ma dla wersji XL :P

-Cena new 3DS’a z tego co widzę to 800zł, widziałem chyba też zestawy za tą samą cenę ale z grą Monster Hunter 3, ewww nie dodają do sprzętu ładowarki ale z tego co wiem to koszt 50-60zł

-ogólnie to z tego co wiem i widzę to na 3DS’ie są dość specyficzne gry typu wariacje Mario, Sonic, Pokemony itd, raczej dziecinada, ale z kolei nie chcę psp, Vity itd bo tam to same syfy z większych konsol + zalew indorów ze Steama, więc nie tego szukam :)

-ogólnie z gierek na 3DS’a co tak szybko przeglądnąłem to na pewno zainteresował by mnie Monster Hunter 4 Ultimate, jakieś Pokemony Omega Ruby\Sapphiry raczej nie bo ograłem to wszystko na GBA już parę razy w życiu, ale te X\Y to pewnie bym się skusił, chociaż nie znam tych nowości już wcale ^^, poza tymi tytułami to słyszałem że któraś z tych Zeld byłaby fajna (chociaż w żadną nigdy nie grałem), do tego oczywiście jakieś gry z Mario typu Mario kart ponoć dobre, czy ten Super Smash Bros podobno świetny ?, kolejno z gierek zauważyłem jeszcze Kingdom Hearts które kojarzę i wiem że jest fajne, chociaż nie grałem, i tak samo ten Exclusive Xenoblade Chronicles, chociaż to chyba jakieś jrpg, więc ogólnie to kilka gierek które by mnie zainteresowało by się znalazło

-co do cen gier, to z tego co widzę to są meeeega drogie, nawet starocie widzę że trzymają cenę i nie spadają, koszt 150zł za gierkę to standard, poza tym z tego co widzę to chyba u nas w kraju nie ma sklepów w których można by takie gry kupić normalnie ?, typu idę do Saturna czy MM i kupuję, tylko trzeba szukać w jakichś małych sklepikach z grami ? -rozumiem że w Polsce w ogólnym rozrachunku Nintendo nie istnieje ??

-Całą konsolka z tego co widzę (jej oprogramowanie) jest nie wspierane przez nasz język i wszystko jest po angielsku ?, tutaj pytanie jak to jest z blokadą regionalną, czy są jakieś problemy z odpaleniem gier powiedzmy kupionych na aukcjach zagranicznych itd, czy trzeba się obawiać o to żeby dana gra poszła i nie trafiła się jakaś zablokowana wersja np z Japoni czy USA która u nas w kraju na Europejskim New 3DS nie odpali, jest ten cały bezsensowny podział ??

-jak działa internet ?, czy jest na tym możliwość jego przeglądania ??, ewww jak działa multiplayer ?? czy w takiego Monster huntera czy inną grę łączymy się po prostu przez coś na zasadzie psn\xbox live i możemy się wtedy połączyć i pograć z innymi z całego świata ?

-jak jest z nabywaniem gier, akcesoriów itd ?, raczej nie chciałbym zamawiać przez internet z bóg wie jakiego kraju rzeczy na ten sprzęt, wolałbym pojechać gdzieś wziąć w łapę, obejrzeć i kupić grę czy co tam innego

niech ktoś wyjaśni mi jak to z tymi DS’ami jest, bo konsolka naprawdę wydaje się fajna, i zdecydowanie bardziej wolałbym pociupać na tym, niż kupować Ps4 czy inną stacjonarkę ewwww rozbudowywać PC żeby pograć w super nowe głośne produkcje -co do gier jeszcze, wygląd tych gierek na 3DS’a przypomina trochę pierdołowate indyki, czy te gry starczają na dłużej i są jak pełnoprawne tytuły, czy po prostu płacimy 150zł za pierdołowatego indyka który na steamie chodził by po 5 złoty ?

PS: z tego co czytałem to bateria pada bardzo szybko :\ 5h gry to maks na posiedzeniu i ciągle trzeba ładować
    —————————————————————————————————-
    powyższe pisałem na innym forum z tydzień temu (Pclab na którym siedzę dość często) i nie dostałem odpowiedzi, więc wklejam to tutaj i zalogowałem się u was :)

btw: jak ktoś ma Steama to polecam: Ori and The Blind Forest, dawno żadna mini gierka mi się tak nie spodobała, a to przecież indor :D

aaa pytanie jeszcze, te wszystkie gry na te ds’y to się instaluje na tej karcie micro SD ? bo w standardzie jest 4gb, czy to wystarczy ? czy to tylko na sejwy jest ?, bo coś tam czytałem że niektórzy mają gry na DS poinstalowane a nie mają od nich tych kartridży czy jak to nazwać, i nie mogą zrobić formata ?? hmmm -nie znam się na tym, fajnie jakby ktoś wyjaśnił

ogólnie z gierek to ten monster hunter 4 by mnie zainteresował, lubię takie klimaty, a w Dark Souls na PC też sporo pograłem więc by mi pewnie podeszło :) -kumpel zresztą kiedyś ciupał w trójkę na psp mówił przez bardzo długo…

DRACO_WAHATEVER
    Uzytkownik

Jak odpowiedzi na temat 3dsa szukałeś na pcMaster-wanabe-celeron-labie to gratuluje.

Rozdzielczość może i nie robi wrażenia na tle smart fonów z 4K ,ale naprawdę nie wygląda to źle. Ciężko nazwać to pikselozą..ale co kto lubi. Klasyfikowanie tych kolorowych gier jako dziecinada to twój pierwszy błąd z tą konsolą. Możesz się ostro zdziwić poziomem trudności rozbudowaniem czy czasem gry. Ogólnie na forach dla jedynych prawdziwych konsol i poważnych Master race przeczytasz durne opinie o tym że to popierdółki. Nic bardziej mylnego. Tym bardziej że sam właśnie polecasz Ori and the blind forest (klasyfikowanie gier na indie/nie indie to tez wtopa, gra jest albo dobra albo nie.)

Długość gier to temat rzeka, łatwiej było by jakbyś podał jakieś konkretne przykłady. Np luigi mansion 2 to ok 15h, resident revelations to ok 13+ tryb raid. Zeldy od 12 do ok 20..Rpgi? 20 do 100?

Co do wielkości ekranu, najlepiej jakbyś przelazł się do jakiegoś sklepu z grami i przekonał się samemu, najlepiej na jakiejś grze typu SSF4 czy Mario Kart 7. Osobiście posiadam klasycznego 3dsa, który ma ekran jeszcze mniejszy niż mały „new”.

Nintendo od zeszłego roku jest z powrotem w Polsce i działa świetnie. Ceny są lepsze niż za granicą , gry są na premierę pełen support. jedyny minus to taki że nie uświadczysz ich w sklepach typu euro czy media, głównie sklepy specjalistyczne.

Konsole posiadają blokadę regionalną, ale raczej nie musisz się tym głowić no chyba ze jesteś fanem japońskich gier w krzakach. To co w usa, wychodzi i u nas, w europie.

Online w grach działa bardziej na zasadach staro pecetowych, jak gra wspiera to gra się łączy z innymi graczami. Potrzebujesz jedynie friend code.

Gier pudełkowych nie instalujesz, są na kartridżach, sejwy też. Na karcie instalujesz gry i sejwy z gier kupowanych cyfrowo.

A czas życia baterii zależy od tego jak masz jasny ekran, czy masz włączone oszczędzanie energi czy włączone jest wifi, od głośności etc. a nawet od tego jaką masz odpaloną grę.

SSF IV 3D, TLoZ:OoT 3D, GR, SM3DL, MK 7, RR 3D, RE: Rev, RE: Merc, Pilot Wings Resort,Ace Combat:AHL, Spiderman Egde of time, DoA, komplet Nintendogs, Bit Trip Saga,Stell Diver, NSMB 2, MGS 3D, LM2,DKCR3D,... i ciągle rośnie kolekcja

Ink
    Ink
    Participant

1. Nie ma pikselozy, większy ekran = większy komfort grania. Choć na zwykłym New 3DS też nie będziesz narzekał.

2. Nie ma zestawów new 3DS z Monster Hunter 3, są zestawy z Monster Hunter 4, ale są sporo droższe. Z Monster Hunter 3 mogłeś widzieć starego 3DSa XL (o różnicach poczytasz na forum).

3. Dziecinada to dobre słowo na określenie ludzi, którzy dzielą gry na dorosłe i dzicinne:>

4. Co do gier to nasze forum jest kopalnią wiedzy, wystarczy poszukać.

5. Nintendo istnieje, tylko jak nie mieszkasz w Wawie/Wrocławiu to musisz się nastawić na sprzedaż wysyłkową. Ceny nie są straszne, starsze tytuły można dostać za 30-50 zł. Nówki niedługo po premierze można wyrwać za 100-120 zł. Zależy od gry. Oczywiście jeśli będziesz chciał kupować w pierwszym lepszym sklepie to zabulisz nawet i 200.

6. Jest region lock, musisz kupować gry europejskie.

7. Nie ma problemu z dostępnością gier ani akcesoriów. Wszystko znajdziesz na allegro, w polskich sklepach wysyłkowych albo u nas na forum.

8. Jest przeglądarka w miarę komfortowa. Multi działa po wifi tak jak w PSN i jest za darmo.

9. Wszystko zależy od gry. Są tu ludzie, którzy siedzieli nad Pokemonami 800 godzin. Przeciętna gra na 3DSa z wyższej półki zajmuje ok. 30 godzin, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na dzisiejsze czasy. Oczywiście dużo zależy od typu gry i twojego stylu grania np. gry z multi jak Mario Kart czy Monster Hunter zajmą Ci więcej czasu.

10. Bateria wytrzymuje od 3-7 h. w zależności od stopnia podświetlenia, wifi, efektu 3d, głośności, itd. Czas pracy na baterii jest wystarczający, + możesz grać na konsoli podłączonej do ładowarki, więc nie ma problemu no chyba, że nie masz gniazdek w domu:P Moja Vita trzyma znacznie krócej.

11. Gry się nie instalują na karcie. Karta jest do gier pobranych z eShopu (takie Nintendowe PSN).

21x

zabikt
    Participant

Jeszcze co do dostępności i cen gier. Np. w Gdyni, w Centrum Handlowym Riviera, są dostępne wszystkie nowości w jednolitej cenie 159 zł. Konsole: New 3DS 799 zł, New 3DS XL 949 zł. Tyle, że nie w Saturnie, tylko w małym sklepiku piętro niżej. Jakoś duże sieci w Polsce nie bardzo lubią Nintendo.

Natomiast co do tego, że stare rzeczy trzymają cenę, to w przypadku Nintendo to już tradycja. Na wszystkie poprzednie konsole wszędzie na świecie było tak samo. Gry first party nawet po kilku latach kosztowały tyle samo co na premierze. Jedynym wyjątkiem były różnego rodzaju „niewypały” – gry które nie sprzedawały się. Cena takich gier była obniżana, aż się wyprzedała i tytuł nie był wznawiany. Choć tę taktykę stosowano czasem i do niektórych dobrych gier (takich których żywotność założono tylko na jakiś określony okres np. seria Layton – w przypadku tych gier można liczyć, że pod koniec jej życia cena spadnie i będzie można ją kupić taniej, a po wyprzedaniu nie zostanie wznowiona). Natomiast te mocne tytuły były wznawiane tak długo, jak długo konsola była w sprzedaży. W poprzednich generacjach było coś takiego jak Player’s Choice. Gry które sprzedały się w milionach egzemplarzy dostawały specjalnie oznaczenia i były sprzedawane w niższej cenie np. 20$ zamiast premierowych 30$. Ale w konsolach przenośnych, na DSie i 3DSie już tego nie było.
    Natomiast można liczyć na obniżki w przypadku gier third party.

Amphilyon
    Amphilyon
    Participant

na labie na forum o nintendo jest nie wiele, tzn są tematy itd ale mało kto tam wchodzi, co innego działy Playstation czy Xbox, więc z tym nie ma problemu, wiadomo Nintendo nie jest zbyt popularne i nigdzie tego u nas nie reklamują :\

co do rozdzielczości to mi o grafę nie chodzi bo nie dlatego DS’a chciałbym, nudzą mnie te wszystkie wielkie tytuły, jedyne co mnie interere z gier na ” większe ” sprzęty to byłby nadchodzący Wiedźmin 3 i oczywiście Bloodborne, ale nie będę kompa modernizował pod to (chociaż w W3 może pogram), a dla jednego Bloodborne’a czy DriveClub’a nie będę ps4 kupował -naszła mnie ochota na handhelda i tyle :P, pamiętam jak na gameboyu się leżało i grało w poki za dzieciaka :D

co do gierek i tych indyków co pisałem, to chodziło mi bardziej o to żeby jak już wydaję te 150zł na gierę to by to na trochę starczyło i było w niej co robić, w sensie że nie coś na 4-5h tylko więcej, co do MHU4 to wiem że to giera raczej na dziesiątki godzin, Xenoblade pewnie też, tak samo Fire Emblem słyszałem że fajna gierka :)

na pewno poki bym sobie chciał zobaczyć na tym Ds jak się prezentują, więc pewnie brałbym ewentualnie któreś z X\Y -bo to najnowsze, pomijając te remastery Szafira i Rubina (szkoda że nie Emeralda który był ich połączeniem i był najbardziej rozbudowanym:)) bo te ograłem, a X\Y nie znam w ogóle, więc nowa fabuła, mapa, nieznane poki to byłoby coś fajnego i nowego

poza tym ta zelda jak sam powiedziałeś, nie grałem w żadną, ale pewnie kupiłbym Ocarinę lub tą Majora’s Mask i powinno być w porządku, no i oczywiście tego Smash Bros’a bo słyszałem że fajny, więc już takie top 5 gierek to ogrania by było :P

a co do ekranu, mi chodziło tylko o to, czy poprzez większy ekran w wersji XL grafika nie wydaje się brzydsza lub nie chodzi taki DS ciut gorzej od podstawki ?, wiadomo większy ekran chociaż rozdzielczość ta sama, ale wychodzi że to chyba bez różnicy a wolałbym większego :P

w przebieranki (obudowy) raczej bym się nie bawił ^^, dlatego pewnie ewentualny zakup byłby z wersją limitowaną MHU4 i byłoby chyba dobrze na początek :)

a jak jest z tym online właśnie ?, tzn że żeby grać multi to muszę pierw się z kimś ugadać i umówić konkretnie na ta i na tą godzinę, wklepać kod ” gracza ” i dopiero się łączyć ? -coś jak LAN przez Hamachi ? -trochę to dziwne, szkoda że nie manormalnej obsługi sieci jak x’live czy psn bez ceregieli w jakieś przedpotopowe wklepywanie kodów, to mi się nie podoba trochę :P

Ile taki Ds się ładuje ?, można go zostawić na dłużej niż naładowanie baterii w ładowarce, czy trzeba to kontrolować by się nie przeładował itd ?

o co chodzi z tą stacją dokującą ? do czego to jest bo widziałem na necie ?

rozumiem że całe menu konsolki jest po angielsku ?, działa na tym YouTube, google itd, da radę normalnie neta przeglądać ?

aaa i jeszcze jedno, czy działają na nim w grach słuchawki z mikrofonem, nawet takie douszne na jedno wejście, byleby można było się ewentualnie komunikować grając w coś z innymi -pytam z ciekawości :)

Amphilyon
    Amphilyon
    Participant

chodzi Ci o sklep GameOne, ja z Gdańska jestem i we wrzeszczu go mam, więc byłoby gdzie kupować, byłem zresztą się zorientować i zamówili już DS’y i top najlepszych 5-6 gier też mają, w tym zeldy czy mh4u, więc z tym problemu by nie było

aaa pytanko, czytałem też o jakichś wadach fabrycznych, że niby coś tam lata klapka, że ekranik się dalej odciska mimo gumek ochronnych i jakieś bzdety, jak to z tym jest ?

DRACO_WAHATEVER
    Uzytkownik

Co do gier. Polecam sklepy wysyłkowe (np. KiG ) i dział giełda u nas na forum, można czasem wyrwać coś za śmieszne pieniądze.

Menu konsoli jest po angielsku (ew w innym euro języku). Na New 3ds oglądanie yt powinno być dość wygodne. Co do wad fabrycznych, lekkie kiwanie się ekranu to nie problem, co do odciskających się ramek..ciężko powiedzieć, na pewno na ten problem cierpiał pierwszy 3ds, w nowych jeszcze tego nie widziałem.

Stacja dokująca..to taka ..stacjonarka ładowarka, do której wkładamy całą konsolę zamiast podpinać kabelek, ot bajer.

Multi wygląda tak: każda konsola posiada swój unikalny friend code. Jeżeli grasz online i chcesz grac z kimś znajomym, to wpierw musi dodać on twój FC , a ty jego do listy kontaktów w konsoli, później już gdy chcecie grać, to w opcji online wybierasz „friends” i szuka tylko ludzi z twojej listy. FC wprowadzacie tylko raz. Jeżeli chcesz grać z kimś z poza listy w grze wybierasz opcje „world” i szuka ludzi ze świata. tutaj niestety nie masz możliwości poznania fc innych graczy ani dodania ich do swojej listy znajomych. Online dość prymitywny, ale sprawny i nie ma nowoczesnych problemów na które notorycznie choruje PSN.

Jeżeli chodzi o Zeldę to na początek polecił bym jednak „a link between worlds”, lżejsza i bardziej przystępna dla kogoś nie przywykłego do mechaniki starych Zeld sprzed 15 lat.

Z gier na początek polecam SSF IV (na szybkie partyjki w autobusie, pudełkowa dorwiesz nawet za 40), Mario Kart 7 (świetny online, również na szybkie partyjki), Resident Evil Revelations (świetny i długi tryb single, tryb raid i fajny online. pierwsza i najlepsza wersja, cyfrowe w e-shopie często na promocjach poniżej 50), Super Mario 3D Land, Kid Icarus (jak lubisz onrailowe strzelanki i dobry multi), pokemony X/Y – swietna gra, pierwsza solidna zmiana w pokach od lat. oraz e-shopówki jak Steam World Dig (ok 18 pln , jest tez na steam. polecam), Mighty Switch Force 1/2 (aktualnie po 5 pln promo w eshop).

SSF IV 3D, TLoZ:OoT 3D, GR, SM3DL, MK 7, RR 3D, RE: Rev, RE: Merc, Pilot Wings Resort,Ace Combat:AHL, Spiderman Egde of time, DoA, komplet Nintendogs, Bit Trip Saga,Stell Diver, NSMB 2, MGS 3D, LM2,DKCR3D,... i ciągle rośnie kolekcja

Ink
    Ink
    Participant

Mylisz dwa pojęcia. DS to jest poprzednia generacja konsoli (DS -> DS Lite -> DSi -> DSi XL). Natomiast rodzina 3DSów składa się z klasycznego 3DSa, 3DSa XL i 2DSa. Ty natomiast chcesz kupić odświeżoną wersję 3DSa czyli New 3DSa bądź New 3DSa XL.

Wolę system grę online na Nintendo niż PSN, jeden klik i grasz.

Stacja dokująca to tylko kawałek plastiku do którego podłączasz ładowarkę i kładziesz na nim konsolę. IMO nie warty wydawania pieniędzy.

Możesz zostawić konsolę podpiętą do ładowarki, dlatego, że ma funkcję odcięcia od ładowania po naładowaniu konsoli.

Jest wejście na słuchawki, ale z mikrofonu nie skorzystasz z racji tego, że większość gier nie obsługuje chatu głosowego.

21x

f9
    Participant

Super Smash Bros?
    Gorąco polecam!

Amphilyon
    Amphilyon
    Participant

hmmm, nie wiem czy pakować się w inną zeldę, gram od zawsze więc raczej nic nie sprawiłoby mi problemu, chociaż w wiele jrpg to nie grałem :P, kiedyś ff8, ff7, breath of fire 2 na gba, poki hmm

co do multi, czyli można grać online łącząc się z losowymi osobami w każdej chwili, na zasadzie match-makingu automatycznego ?, chodzi mi tylko o grę multi z byle kim, byleby bez wcześniejszego dokładnego umawiania się na wspólne granie itd

co do grania to raczej nie będę grał poza domem, ewww jak gdzieś pojadę itd albo pójdę do klumpla czy coś, na łażenie z Ds’em po mieście i granie w autobusie to raczej nie mam ochoty :)

co do RE, to dla mnie syf straszny, ten Revelations, dziwie się że ludzie go tak lubią, dla mnie to jeszcze większy crap niż szóstka czy już marna piątka które były zjechane (szczególnie RE6) -więc to odpada :) -hehe jakby tak wskrzesili w końcu Dino Crisis :\ ahh te patałachy z Crapcomu

co do nawalanek to tylko ” Taken ” żadne SF czy mortale do mnie nigdy nie przemawiały, nie lubię takich ” poklatkowych ” nawalanek w stylu automatowym

co do Mario kart 7, nie wiem jak z mario ale w CTR’a (Crash Team Racing) na psx to się zagrywałem jak głupi, zresztą w każdą część Crasha :)

Amphilyon
    Amphilyon
    Participant

co do pojęcia DS, to wiem że wcześniejsze miały problemy z ekranem, i te nowe mają zabezpieczenie przed odciskaniem się ekraniku dzięki gumką izolującym ekraniki od siebie gdy konsola jest złożona, ale w necie natknąłem się bodajże na pewne problemy że komuś tam ekranik się jednak odciska i zostawia rysy w n3DS XL czy inne latanie zawiasów od górnego ekranu

DRACO_WAHATEVER
    Uzytkownik

Tekken niestety ssie. O ile technicznie jest wszystko ok tj 60fps z 3d i takie tam, zawodników dużo..to niestety mamy bardzo mało aren, brak trybu arcade/story i niestety ssący online. Namco dało ciała. SSFIV to nie po klatkowa bijatyka przecież.

Z Re:Rev to nie przesadzaj, oceny ma wyższe niż 5 czy 6 i jest naprawdę niezłym tytułem, szczególnie w multi. Ale co kto lubi. A na dino crisis nie licz od capcomu- oni wola aktualnie odgrzewać kotlety i klepać popierdółki na smartfony f2p.

Jeżeli CTR ci sie podobał to MK7 tym bardziej powinien. CTR wszak był klonem MK. A marianom platformowym polecam dać sznsę. Tak samo zastanów się nad luigi mansion.

celestyn
    Participant

Będę bronił RE Revelations: Gram w RE od klasycznej już RE1, znakomitej 2, świetnej 3, niezłej CV. Mam 6 której zmęczyłem około godziny i rzuciłem na półkę natomiast RE Rev. skończyłem na X360 i ta gra jest dla mnie powrotem do klasyki. Oczywiście powrót jest na obecnych warunkach ale IMHO udany. Kupiłbym ją na 3DS… a w zasadzie może i kupię w dalszej kolejności pomimo faktu iż już ją przeszedłem na klocku.

A tak nawiązując do tematu: moja New3DS standard dotrze do mnie dopiero w tygodniu ale mam porównanie gdyż od kilku lat cieszę się DSLite (+ DSi) i dla mnie ta konsola – wymiarowo ciut mniejsza od New3DS, a ekranowo zdecydowanie mniejsza – pasuje pod względem wymiarów, wagi i wygody grania. Dlatego nie brałem XL zupełnie pod uwagę.

Vaasdar
    Vaasdar
    Participant

Tekken niestety ssie. O ile technicznie jest wszystko ok tj 60fps z 3d i takie tam, zawodników dużo..to niestety mamy bardzo mało aren, brak trybu arcade/story i niestety ssący online. Namco dało ciała. SSFIV to nie po klatkowa bijatyka przecież.

Jest jeszcze przecież Dead Or Alive: Dimensions

FC:1693 3694 0682
    "Life is short, so learn from your mistakes/
    and stand behind, the choices that you made..."

Amphilyon
    Amphilyon
    Participant

jak zobaczyłem jaszczurki w revelations to poszedł uninstall ^^

Łącznie w temacie 441 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie