Nintendo Switch – wersja RED

Łącznie w temacie 2 odpowiedzi.
  • 

Sierak2012
    Participant

Witam. Planuje kupno Nintendo Switch w nowszej czerwonej wersji. Czy ta wersja oprócz lepszej baterii i jaśniejszego ekranu ma jeszcze jakieś usprawnienia? Najbardziej chodzi mi o wypadające Joy Cony i rysowanie konsoli przez stację dokującą.
    Do tej pory byłem absolutnym fanem gier AAA na konsoli, ale z racji braku czasu muszę przerzucić się na handhelda. Jakie gry polecacie najbardziej na start? I czy na Switchu jest możliwość kupowania gier z drugiej ręki?

rolnik
    Keymaster

Oprócz tego co wymieniłeś to nic więcej nie zyskuje. Wypadające Joy Cony to loteria, tutaj musisz liczyć na szczęście. Każdy dock będzie rysował, jeżeli nie będziesz starannie konsoli wkładał do niego. Oczywiście warto zaopatrzyć się w dobrą folię na ekran.

Jak najbardziej możesz kupować gry z drugiej ręki, ale nie zdziw się, że są one stosunkowo drogie. Gry na Nintendo bardzo długo trzymają cenę.

Co polecić na start? To zależy co lubisz. Na pewno warto zaopatrzyć się w Breath of The Wilde, Super Mario Odyssey, Mario Kart, Smash Bros. Ultimate. Z mojej strony polecam Mario & Rabbids Kingdom Battle bardzo fajny taktyczny RPG.

Łącznie w temacie 2 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie