Nintendo Direct – spekulacje, przecieki, dyskusje

Łącznie w temacie 29 odpowiedzi.
  • 

Modi
    Participant

Thx za info.

To super, że ponad dwudziestoletni tytuł to exclusive na nową konsolę. Rozumiem, że to dzięki kolorowym guziczkom możemy się cieszyć premierą Matki na Starym Kontynencie.
    Dziękuję, wielkie N.

FC: 0147 – 3012 – 2578

tynio
    tynio
    Participant

Ten kto miał odgadnąć wczorajszy Direct to pewnie już to zrobił.
    Co powiecie o nowych grach do Mii Plaza?
    Napiszcie jaką grę bierzecie za free bo mam dylemat choć w domu 3 konsole
    Pewnie trzeba dokupić Premium Mii które ułatwi życie bo tak jak napisał AkiRoss
    Ogranie teraz wszystkich gierek na jakimś spotkaniu gdzie jest więcej osób nić 10 to jest problem :)

Ciesze się że Nintendo dalej zaskakuje co do 3DS-a choć konsola ma już swoje lata.
    Mogli by teraz zapowiedzieć jakieś ze 2-3 gry tylko na New 3DS-a bo w sumie sporo osób już ma a można by zobaczyć trochę większą moc w akcji a tak to zakończy się pewnie tak jak było z NDi 3 gry i nic więcej ciekawego.

FC: 4184-3035-7532

AkiRoss
    AkiRoss
    Moderator

ja kupiłem wszystkie :D
    a z tych dwóch lepszy wydaje mi się ten samochodzik Slot Racer (nie jest tak bardzo zależny od ilości posiadanych Streetpassów) – mniej SP to po prostu „gorsza” nagroda po wyścigu
    a w Tradarze musisz mieć ich sporo za każdym razem, by przewidywania giełdowe były dokładniejsze (i dało się dobrze rozegrać partię)

a bardziej szczegółowe opisy znajdziesz np. tutaj: http://www.mynintendo.pl/omowienie-gier-streetpass-mii-plaza/

FC: 1521-5934-2615

tynio
    tynio
    Participant

Dzięki za dodanie opisów co i jak w nowych gierkach.
    Jak sam wiesz w grze Battle / Warrior’s Way jest ciekawostka, że jak spotkasz kogoś kto ma też tą grę to przy walce i wygraniu z przeciwnikiem można dostać sporo wojowników.
    Czy któraś z nowych gier też ma może podobną funkcję, że jak spotyka się kogoś kto gra w daną grę to sporo można zyskać?

Jutro podejmę decyzję jakie gry sobie wybiorę darmowe bo przy 3 konsolach można sobie fajnie manewrować.

FC: 4184-3035-7532

Sh0gun
    Sh0gun
    Participant

A ile tak prawdę jest gier na New 3DS ? Xenoblade Chronicles i w sumie tyle (?)

Ja jako nowy gracz Nintendo 2DS ( przymierzam się do New 3DS) jestem zadowolony z ND.Wii U i NX mnie nie interesuje ale dzięki Nintendo dostanę gry z Wii U.

Ps.
    Patrząc na politykę wydawniczą Big N obstawiam, że 3DS ma jeszcze przed sobą max 2 lata życia.

Roller
    Roller
    Participant

Oprócz Xenoblade jest jeszcze Isaac i gry ze SNESa.

rolnik
    Keymaster

Odświeżam temat.

Jakie są Wasze typy? Co zostanie zaprezentowane na jutrzejszym Nintendo Direct?

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Story trailer FE i data premiery. Oprócz tego zwiastun Poksów i podtytuł plus nowa gra sportowa z Mario z okazji igrzysk w Tokio 2020 z premierą w czwartym kwartale tego roku.
    Obstawialbym też Metroid Prime Trilogy i zapowiedź dodatkowych bonusów dla osób, które kupią NS Online na rok.
    Na koniec obstawiałbym teaser Mario Kart 9. Pewnie 3/4 się nie spełni, no ale cóż…

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

EKSTS
    EKSTS
    Participant

No i Assassin’s Creed 3 + Liberation Remastered oczywiście.

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

Antari
    Antari
    Participant

Myślę, że celem Direkta jest odrobinę udobruchanie i uspokojenie fanów po wpadce z Metroid Prime 4, więc muszą paść jakieś konkrety, że gry się robią i jest na co czekać w tym roku. Fire Emblem pokażą wreszcie logo, może boxarty, data wydania i trailer. Myślę, że to będzie centrum tej prezentacji.

Pokemony obecnie są za duże jak na taki łączny Direkt, pewnie będzie osobny poświęcony tylko nim.

Metroid Prime Trilogy jako remaster, bo taki był leak.

Bayonetta 3, gameplay trailer.

Nowa niezapowiedziana wcześniej gra, która podobno zaora. Tutaj może być albo sam tytuł albo trailer.

Chyba tyle.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

mobor
    mobor
    Participant

Po cichu liczę na Mario 3DW na switcha….

rolnik
    Keymaster

Moje typy:

Metroid Prime Trilogy – w przeciekach pojawia się często i gęsto, musi być coś na rzeczy;
    Fire Emblem – data premiery, prezentacja nowych bohaterów (kwiecień?);
    Daemon X Machina – data premiery (wakacje?);
    Yoshi – nowy trailer i być może amiibo;
    Nowe Labo – obstawiam coś na wzór pistoletu;
    Port Pikmin 3 – na temat czwartej odsłony jest straszna cisza, żeby udobruchać fanów, dadzą nam zastępstwo;
    FF7 – będzie do pobrania po prezentacji z eShopu;
    Dzięki dobremu przyjęciu kolekcji Megamanów, Capcom przygotuje Disney Afternoon Collection na Switcha;
    Zbiorcze wideo z kilka nowymi i wydanymi indykami;

Na zakończenie zapowiedź DLC albo season pass do Smashów, jeżeli pojawi się Joker to na koniec pokażą Persona 5.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 dni przez  rolnik.

Goral
    Goral
    Participant

Też liczę na Mario 3D World (ale jeszcze nie dziś) i jak się spodziewałem Nintendo będzie gdzieś wplatać swoje największe tytuły z WiiU w line-up życia Switch’a. Ale dużych niespodzianek nie oczekuję bo za 4 miesiące E3.
    Ale kolejny trailer z Lugi’s Mansion 3, o FE 3 Houses już wiadomo, marzę wręcz o nowej Castlevani i być może czymś zupełnie nowym bo i o tym jest głośno, że dziś coś zaprezentują. Poza tym chyba po prostu rozwinięcia zapowiedzi nadchodzących gier, niedługo Yoshi CW.

Antari
    Antari
    Participant

Dla mnie to trochę słabe, że Pikmin 3 miałby być kolejną grą po Metroidzie, dla udobruchania fanów po wpadce z klapą kontynuacji.

Najpierw gadali szumnie o części 4 jeszcze za czasów Wii U. Potem było już 100% pewności, że na Switchu. Teraz wydajemy starą grę w wersji Deluxe. Co następne? Port Wind Wakera i TP z Wii U zamiast nowej Zeldy dla udobruchania? Port Star Fox’a Zero dla udobruchania?

To trochę jakby pokazywać kolorowego lizaka na wystawie, a po przyjściu do sklepu dostajemy starego szaro-burego z włosami i grudami z ziemi. Ale sprzedawca mówi – nie martw się, wystarczy zamknąć oczy a smak będzie równie słodki jak kolorowego!

Mam nadzieję, że kiedyś fani zaczną otwierać oczy.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Łącznie w temacie 29 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie