Nintendo Direct – spekulacje, przecieki, dyskusje

Łącznie w temacie 29 odpowiedzi.
  • 

rolnik
    Keymaster

Myślę, że przyda się taki temat. Zawsze przed Nintendo Direct pojawiają się jakieś przecieki i spekulacje. Tutaj możecie rozmawiać o tym, co chcielibyście zobaczyć na ND, a także ocenić co Wam się w nim spodobało. Zachęcamy do dyskusji!

Czego można się spodziewać po marcowym direkcie? Z pewnością daty premiery FF:Fates w Europie. Liczę, że dadzą pełen pakiet gier w jakieś sensownej cenie. Z pewnością dowiemy się też, kiedy pojawią się Dragon Questy. Ninny potwierdzi też przesunięcie Star Fox Zero na bliżej nieokreśloną przyszłość. I dowiemy się już oficjalnie, że Picross 3D 2 i BoxBoy 2 zmierzają do Europy.

Antari w komentarzu pod Nintendo Direct napisał, że są przecieki co do Monster Huntera X. Nie powiem, żebym był zaskoczony. Przeciek macie na poniższym screenie. Z Pokemonami się sprawdziło, więc jest duża szansa, że będzie ta sama sytuacja.

MHG Leak

Spodziewacie się jakieś bomby dzisiaj?

emczer
    emczer
    Moderator

Jeśli o wycieki chodzi, to to przykuło moją uwagę… A zwłaszcza powracający motyw z Super Nintendo.

NNID: emczer
    FC: 3626-0905-9400

rolnik
    Keymaster

Microsoft Excel 97. Nintendo to jest zacofane. ;)

emczer
    emczer
    Moderator

No i jest! SUPER NINTENDO VC! :D

NNID: emczer
    FC: 3626-0905-9400

khuba
    khuba
    Participant

jest ale jescze nie ma ;p , powinnismy spodziewac sie jakiegos system updatea?

Antari
    Antari
    Participant

Na tym Dajrekcie były lepsze zapowiedzi niż na zeszłorocznym E3.

Doszlifowany Star Fox z datą premiery. Nowe FE w maju. SNES ekskluzywnie na New 3DS (powtórka z DSi). Ten klon Persony od Atlusa w kolaboracji z FE. Dragon Quest VII w EU. Yo-Kai Watch w EU.

Z zupełnych nowości – Monster Hunter Generations z nowym DLC z FE. Nowy Kirby (wygląda niesamowicie), totalnie mnie zaskoczył. Ależ fantastycznego asa w rękawie trzymali na sam koniec.

Pozamiatali konkretnie, myślę, że każdy znalazł coś dla siebie. Mój portfel już się boi tego roku. Co za wspaniałe zakończenie kadencji 3DS’a.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

mikaneko
    mikaneko
    Participant

Dobre te przecieki były :) I w sumie nie spodziewałam się większych zaskoczeń a tu nowy Kirby – jak miło! :D

Ketsuri
    Ketsuri
    Participant

Ja również bardzo mile się zaskoczyłem. Oj, będzie w co grać pod warunkiem, że portfel na to pozwoli xD
    Właśnie ograłem demo Hyrule Warriors i jestem pod wrażeniem jak miło siekało się te potworki. Będzie to mój must have!

AkiRoss
    AkiRoss
    Moderator

mnie zastanawia czy MH Generations dostał już G-rank, czy to tylko tłumaczenie wersji japońskiej i za jakiś czas Capcom będzie próbował sprzedać nam „to samo” jeszcze raz…

Fire Emblem kolekcjonerka też jest u mnie na liście życzeń, i Kirby też kusi

FC: 1521-5934-2615

mapokl
    Participant

Z tego co się orientuje nie dostał, jest to po prostu MHX z Japonii. Nic nie wiadomo o tym by wersja z G-rankiem miała w ogóle powstać, i raczej nie powstanie.

Modi
    Participant

Earthbound w VirtualConsole. W końcu.
    Tylko… czy ktoś może potwierdzić, że jest rzeczywiście ekskluzywne dla n3ds?

IMHO byłoby to wyjątkowo perfidne zagranie.

FC: 0147 – 3012 – 2578

matii
    matii
    Participant

Rzeczywiście przydatny temat zwłaszcza, że Nintendo produkuje tego typu ‚filmiki’ a tak będzie można znaleźć wszystko w jednym miejscu :)

Microsoft Excel 97. Nintendo to jest zacofane. ;)

Ja się tam nawet komuś nie dziwię – do dzisiaj uważam, że to jedna z najlepszych odsłon :P

Nowy Dajrekt był bardzo dobry. Zakończenie żywota 3DSa ma się bardzo dobrze. Szkoda mi jedynie tego, że nie podali daty premiery DQ7 a na co liczyłem :(

mikaneko
    mikaneko
    Participant

Tylko… czy ktoś może potwierdzić, że jest rzeczywiście ekskluzywne dla n3ds?

Już są w Eshopie pierwsze tytuły ze SNES, ale na zwykłym 3ds nie ma możliwości zamówienia – „Only for New Nintendo 3DS”

Guru
    Participant

Mi direct się bardzo spodobał, bo pokazali nowego Gunvolta <3
    Pierwsza część to moja ulubiona gra na 3dsa, więc muszę kupić 2gą *.*

rolnik
    Keymaster

Szkoda, że nie było żadnego info o Picross 3D 2 i BoxBoy 2. Ale ogólnie dajrekcik bardzo dobry. Praktycznie 3DS co miesiąc ma jakiś dobry tytuł i nareszcie podali datę premiery FF:Fates. Teraz czekać, aż pojawi się kolekcjonerka do kupienia.

Łącznie w temacie 29 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie