Nintendo 2ds / 3ds czy tablet dla dziecka ?

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
  • 

lukasz78
    Participant

Cześć wszystkim :)

Sprawa wygląda następująco. Mam 2,5 letnią córkę. Lubi siedzieć na telefonach i na YT oglądać sobie filmiki, pograć też w jakieś gierki typu pou czy dbanie o kotka pieska. Niestety córka stłukła już nam 2 telefony…
    Zastanawiam się czy kupić jej jakiś tablet czy może nds ?
    Moje najwazniejsze pytanie to czy na nds jest jakaś przeglądarka internetowa i czy można oglądać filmiki z YouTube ?
    Nigdy żadnego ndsa nie miałem w rękach, kiedyś mieliśmy tylko xboxa 360 i z żoną lubiliśmy pograć.

Umbrella
    Umbrella
    Participant

Cześć,
    Możesz spróbować z 3DS, córką jest młoda więc format gier powinien jej przypasować, dodatkowo 3ds ma aplikację YT (bardzo niska jakość odtwarzanych video) ale jest, plusem całej akcji jest cena, używkę kupisz za mniej niż 200 złotych, a tablet jak to tablet duży ekran, jeden niefortunny ruch i wyświetlacz do wymiany.

Pozdrawiam.

Friend Code: 0662-7073-2615

lukasz78
    Participant

A jak ogolnie jest z tym podziałem konsoli bo trochę się gubię :D
    2DS / 3DS — > new 3ds / xl —> 2ds xl. Tak to wygląda ?
    Co do gier to są kompatybilne czyli każda gra będzie śmigała na wszystkich konsolach tak ?
    A co byś mi jeszcze powiedział na 2ds ta bez klapki tylko ” trzon siekiery ” ?
    ogólnie na początek najtańszym kosztem na próbę iść w zwykłego 3ds i jakieś gry ?

hater
    Participant

Bierz tableta, przeżyje dłużej. W 3ds-sie po paru uderzeniach wyłamie się klapka. Od biedy może być ten zwykły 2ds, jest bardzo solidny. Ale moim zdaniem 2,5 roku to trochę mało na takie gry, tablet lepszy, głównie do bajek, itd. Gier w stylu pou prawie nie ma na 3ds. Oczywiście jeśli to ma być zakup tak naprawdę dla rodziców to bardzo polecam:D

Jest przeglądarka, ale ona nie przyda się twojej córce, jest bardzo prosta i działa głównie tylko tekst i obrazki. Do tego nadaje się bardzo dobrze ofc. Aplikacja youtube chyba lepsza.

Gry są kompatybilne (3ds, ds), ale są ze 2 gry tylko na wersje „new”.

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie