Nie działa prawy Joy-Con

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Posted In: Kącik naprawczy

• 
    Donia89
    Donia89
    Participant

Witam
    3 miesiące temu kupiłam używana konsole wszystko działało elegancko i bez problemu do wczoraj :-(.
    Pograłam w gry które były już na sprzęcie i z czasem postanowiłam przywrócić ustawienia fabryczne, założyć sobie nowe konto kupić nowe gry etc… Lecz zaraz po wybraniu opcji przywrócenia ustawień konsoli już jej nie włączyłam dlatego ze prawy Joy tak jak by nie działał i konsola go nie widzi. Wszytko wcześniej było w porządku i działało bez problemu.
    Poniżej zamieszczam filmik z problemem.
    Jeżeli jest w stanie ktoś mi pomoc zanim zdecyduje się oddać konsole do serwisu to proszę o pomoc.

mobor
    mobor
    Participant

Spróbuj jeszcze raz wykonać reset konsoli (skrótem przycisków na obudowie – POWER+głośność zdaje się, nie pamiętam dokładnie) Wygląda to tak jakby konsola sie zrestartowała ale nie wymusiła resetu na joyconach (mówiąc trochę inaczej – joy cony są powiązane z inną konsolą)

Donia89
    Donia89
    Participant

Zrobiłam jak pisałeś Mobor i niestety wciąż jest tak samo. Wyświetla się menu i opcje do przywrócenia systemu wybieram „Restore ….” i robi się to samo.

mobor
    mobor
    Participant

Na amerykańskich stronach Nintendo znalazłem taki tutorial. Niestety – możliwe, że joy-con padł

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22725/p/897

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie