Newsy duże, newski małe…

Łącznie w temacie 10 odpowiedzi.
  • 
    EKSTS
    EKSTS
    Participant

Założyłem ten temat z racji, że redakcja często pomija mniejsze newsy, ale i większe nie zawsze znajdują się na stronie. Zapraszam do zamieszczania tutaj newsów o Switchu i grach. Dziś ode mnie:
    -dostępna jest aktualizacja systemu 8.0.0., w nowościach m.in. możliwość sortowania gier, nowe avatary ze Splatoon 2 i Yoshi’s Crafted World, aktualizacja do Parental Control. Lista wszystkich nowości dostępna jest w sekcji News na konsoli, a przetłumaczona na polski na PPE.pl
    -Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order otrzymało datę premiery. Gra na rankingach sprzedaży będzie walczyła z Fire Emblem Three Houses, ponieważ tytuł na licencji Marvela zadebiutuje kilka dni przed wyczekiwaną produkcją, 19 lipca 2019.
    -wśród Blockbuster Sale znajdziemy m.in. Skyrim za 124,90, Zeldę za 202,80, Króliki za 79,95, czy Rayman Legends za 59,16.

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Jest już dostępna (w teorii, ja jej nie mam, gra jest na wersji 2.2.0 i konsola twierdzi, że to najnowsza wersja) aktualizacja 3.0.0. do Super Smash Bros Ultimate. Wprowadza ona między innymi edytor aren, edytor wideo i publikację wideo. Aplikacja Nintendo Switch Online otrzymała rozszerzenie wprowadzające nowe funkcje sieciowe kompatybilne z SSBU, które pozwalają m.in. na przeglądanie i ,,zlecanie” pobrania aren naszej konsoli. Dzisiaj zawitał do DLC Joker z Perosny 5. Pakiet Joker kosztuje około 20 zł, a cały Fighter Pass około 100 zł, w którego skład wchodzi pięć DLC. Za 0,79$ kupimy nowe stroje dla Mii Fighters.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc temu przez EKSTS EKSTS.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Jest już dostępna do pobrania wersja DEMO BoxBoy! + BoxGirl!. Samą produkcję wyceniono na 40 zł.

rotfel
    Participant

Antari
    Antari
    Participant

https://www.reuters.com/article/us-tencent-nintendo-china/tencent-wins-key-approval-to-sell-nintendos-switch-in-china-idUSKCN1RU0YK
    100 milionów Switchy w samych Chinach, tak będzie

Nintendo w Chinach to żadna nowość. Jakoś nie widziałem tych oszałamiających liczb w przypadku np. GBA sprzedawanych tam pod marką iQue. O DS i 3DS nie wspomnę nawet.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Premiera gry Super Mario Maker 2 będzie miała miejsce 28 czerwca 2019 roku. Niektóre sklepy będą dodawać do zamówień przedpremierowych Stylus, narzędzie, które ułatwi nam pracę nad poziomami w trybie przenośnym.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

-Gry The Legend of Zedla Breath of the Wild i Super Mario Odyssey otrzymały dziś aktualizacje VR.
    -Aktualizację otrzymała także gra Minecraft. Od teraz wioski i wiesniaki będą wzbogacone o wiele nowości.
    -Gra Mario Tennis Aces otrzymała specjalne DEMO. Będzie można grać w nie do 3 Maja.
    -Dziś debiutuje BoxBoy! + BoxGirl!. Grę można zakupić za 40,00zł.
    -Fortnite także otrzymał aktualizację. Dzięki współpracy na linii Marvel-Epic Games otrzymamy nowe skiny. Także SPOJLER w Endgame znajduje się zabawna scena z udziałem gry i Thora KONIEC SPOJLERÓW. Ktoś widział już film? Jak Wam się podobał. Dla mnie trzeci akt był tak epicki! Miałem ciary i łzy w oczach, jak połowa mojej sali.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

-Nintendo Switch Online w maju otrzyma trzy produkcje: Donkey Kong Jr., VS. Excitebike, and Clu Clu Land. Wszystkie gry będą dostępne od 15 maja.
    -Na stronie http://www.nintendoswitch.pl (to nie jest reklama) dostępny jest bardzo obszerny artykuł o grze Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Znajdziemy tam między innymi listę potwierdzonych postaci. Zapowiada się solidny RPG.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

-11 czerwca o godzinie 18:00 odbędzie się Nintendo Direct w ramach E3 2019. Nintendo potwierdziło, że nie zostanie pokazana nowa wersja Nintendo Switch.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

W nocy z środy na czwartek o godzinie 00:00 odbędzie się 15-minutowy Nintendo Direct poświęcony w całości Super Mario Maker 2.

Łącznie w temacie 10 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie