Najlepsza Zelda na Ds/3ds

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

GenFox
    Participant

Cześć!
    Chciałbym się spytać jakie Zeldy na Ds/3ds waszym zdaniem są najlepsze (proszę żeby tutaj nie pisać spoilerów)

rolnik
    Keymaster

Obiektywnie:

1. A Link Between Worlds
    2. Ocarina of Time/ Majora’s Mask
    3. Phantom Hourglass/ Spirit Tracks

Jeżeli jest to twoje pierwsze spotkanie z serią to zacznij od A Link Between Worlds. Jest w miarę prosta.

Martin
    Participant

Ja tez polecam bardzo A Link Between Worlds na poczatek. Ocarina ma dosc wysoki prog wejscia i jest troche surowa na dzisiaj, choc to wciaz bardzo dobra czesc. Jesli lubisz sterowanie dotykowe to Phantom Hourglass i Spirit Tracks, ale to juz nieco slabsze Zeldy.

DiamondBack
    Participant

Obiektywnie:

1. A Link Between Worlds

Jeżeli jest to twoje pierwsze spotkanie z serią to zacznij od A Link Between Worlds. Jest w miarę prosta.

+1 o ile ALBW jest jedną z moich ulubionych tak wersje 3D są chyba tylko dla największych fanów. Ja się męczyłem.

Po przejściu A Link Between Worlds do listy dodałbym jeszcze Tri Force. Może dość kontrowersyjny tytuł ale przy nim najwięcej się wybawiłem ze wszystkich gier 3DS. Problemem tej gry jest to, że to gra całkowicie multiplayer* wraz ze wszystkimi bolączkami tego trybu – częste lagi/ disconnecty/trolle. Ale jak trafisz na zgraną ekipę to IMO najlepsza część serii z Linkiem w roli głównej. Poziom trudności bardzo wysoki ale jednocześnie uczciwy i pod koniec na ostatnich poziomach wymaga perfekcyjnie zgranych ziomków do gry. Chyba jedyna wymaksowana u mnie gra na 3dsa C:
    No i pytanie czy ktokolwiek po tak długim czasie po premierze w ogóle w to gra/serwery działają.

*(wiem, ze można grać samemu ale istniejące single to jak onanizm bez rąk – czytaj podwójna ujnia)

edit:// nikt w to nie gra – 30 minut w poczekalni na pierwszy poziom i nikt nawet nie próbował dołączyć :C

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 miesiące temu przez  DiamondBack.

gracz123
    gracz123
    Participant

Obiektywnie:

1. A Link Between Worlds

a czy któreś z nich są darmowe?

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie