Monster Hunter Rise

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

rolnik
    Keymaster

Jak wrażenia z dema? Macie już wybraną broń, którą będziecie grać w pełnej wersji?
    Ja po dość długiej przerwie od serii testuję wszystko po kolei i uczę się, jak używać poszczególnego oręża. Na razie moimi faworytami są: Bow, Insect Glaive i Dual Blades. Polecacie jakieś materiały wideo, żeby poznać movesety do poszczególnych broni? Na razie korzystałem z filmików gaijin huntera i arekkz gaming.

Btw, limit nałożony na demo można w prosty sposób ominąć. Kasując save albo skorzystać z innego konta, które mamy na konsoli. ;)

rolnik
    Keymaster

Garść ciekawostek być może, o których nie wiedzieliście:

Kojin
    Kojin
    Participant

Ja chyba zacznę od Charge Blade czyli broni którą szczerze pokochałem jak tylko ją wprowadzili w czwartej odsłonie cyklu. Nauczenie się jej zajęło mi dłuższą chwile, bo w porównaniu do dość prostych w obsłudze broni z wcześniejszych odsłon, ta jest nieco bardziej skomplikowana, ale po opanowaniu kilku myków staje się niezwykle uniwersalnym orężem i co najważniejsze – daje niesamowitą satysfakcję. Na drugi rzut pewnie pójdzie klasyka, czyli młoty. Broń to mało subtelna, prosta, ażeby nie powiedzieć że wręcz prostacka, ale jednocześnie niezwykle efektywna. Triple pound to death to jedyna słuszna taktyka która zawsze się sprawdza i nigdy nie zawodzi ;)

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesiące przez Kojin Kojin.

rolnik
    Keymaster

Jakoś do młotów nigdy nie mogłem się przekonać. Ogólnie nie lubię dużych i wolnych broni w grze. Chociaż ostatnio na poważnie w Mohuna to grałem na PSP w Unite, więc od tego czasu pewnie dużo się zmieniło.

Z IG idzie mi coraz lepiej, ale nie potrafię załatwić Mizutsune bez zgonu. Prawdopodobnie w pełniaku nie będę miał takich problemów, bo sprzęt powinien być lepszy na tym etapie niż to, co nam dano w demie. Jednak będę nadal trenował, już prawie 10 godzin w demie nabite i pewnie na tylu się nie skończy. :D

rolnik
    Keymaster

Japonia dostanie MoHunowego Switcha z padem:
    Switch

Jeżeli będziemy mieć save z demka na konsoli, to w pełnej wersji dostaniemy bonusy:

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 miesiące przez  rolnik.

rolnik
    Keymaster

Antari
    Antari
    Participant

Ktoś wie czy da się dorwać taniej w PL niż za 399 zł?

Albo same Amiibo? Zależy mi tylko na Magnamalo i podstawce bez Deluxe kita.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie