Kontakt z redakcją

Łącznie w temacie 12 odpowiedzi.
  • 

kosmaty
    Participant

Hej,

próbowałem na stronie znaleźć jakiś kontakt do redakcji, żeby do nikogo nie pisać personalnie, ale nie udało mi się. Pod linkiem kontakt nie ma maila ani formularza :)

Próbowałem napisać PM do kogoś z redakcji, ale mi nie działały PMki…

W związku z tym zgłaszam tutaj ten problem.

A do redakcji chciałem napisać, żeby zaproponować nieregularne pisanie tekstów. Generalnie jakaś recenzja albo nowinki typu nowy grip, który się pojawił itp.
    I tak siedzę w temacie Switcha a czasem lubię sobie popisać. A pewnie nie wszyscy polscy użytkownicy konsoli siedzą na anglojęzycznych stronach i oglądają youtuberów po ang, więc może się komuś to kiedyś przyda.

Umbrella
    Umbrella
    Participant

Wejdź jeszcze raz w link i jak masz napis „podziel się” wybierz ikonę koperty.

Friend Code: 0662-7073-2615

kosmaty
    Participant

Spróbowałem :(
    I to jest podziel się przez maila. Można komuś wysłać linka do mynintendo.pl :D

rolnik
    Keymaster

Napisz PW do mnie.

Kojin
    Kojin
    Participant

A w ogóle to byście tą stronkę albo rozruszali albo zamknęli bo aż przykro patrzeć :P

kosmaty
    Participant

Napisz PW do mnie.

Próbowałem już wcześniej, ale jak klikam „Kontakt PM” dostaję „Ostrzeżenie bezpieczeństwa”, że wprowadzane dane mogą być widoczne dla osób trzecich, bla bla. Klikam kontynuuj i ląduję na głównej stronie forum :)

Wyłączałem adblock i to też nic nie pomogło – zawsze przekierowuje mnie na główną stronę forum… Nie mam pojęcia czy inni tak mają – może to tylko u mnie występuje jakiś problem.

rolnik
    Keymaster

To uderzaj bezpośrednio na mojego maila: sebastian.frencel[at]mynintendo.pl

@kojin

Obowiązki plus wypalenie nas dopadło. Jak skończę urlopowanie to postaram się coś rozruszać.

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Też liczę na jakieś rozruszanie tej strony, bo aż szkoda patrzeć jak jest max 1 nowy post na dzień. Forum ma mega potencjał, pamiętam kilka lat wstecz aktywnie się tutaj udzielałem i na prawdę działo się tutaj sporo, a teraz trochę ten ruch spadł na forum. :)

Insaane91PL
    Insaane91PL
    Participant

@ryukendn @kosmaty @kojin @kosmaty odezwijcie się do mnie na fb a rozruszamy forum!

https://www.facebook.com/dominik.k.jurek

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Przypuszczam że większy ruch pojawi się gdy Switch i gry na niego staną nieco bardziej przystępne cenowo no i pojawi się trochę więcej różnych exclusivów. Ja 3dsa miałem praktycznie tylko dla serii Fire Emblem. Na switcha przejdę pewnie dla Fire Emblem Three Houses i Shin Megami Tensei V :)

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

switch ma porównywalnie albo i więcej ex aniżeli xbox one czy ps4. Kwestia ceny tu się zgodzę, aczkolwiek wystarczy wybierać mądrze tytuły, które starczą na więcej niż 20 godzin.

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Z ilością exów podobną do ps4 to jeszcze trochę poczekamy :) Liczę na to aby Switch miał ich jak najwięcej wtedy każdy znajdzie coś dla siebie.

Łącznie w temacie 12 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie