Konsola sama kieruje się z lewa na prawo

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Posted In: Kącik naprawczy

 • 
  #112804

  effe
  Participant
  Postów: 6

  Witam,
  Mam problem z konsolą Nintendo Switch. Problem polega na tym, że często konsola czy to w menu czy w grach sama kieruje opcjami z lewa na prawo, tak jakby analog był wciśnięty w prawo. Zmieniłem joycona na nowy i dalej to samo. Wróciłem do ustawień fabrycznych, próbowałem przeczyścić styki, nic nie pomaga. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i jakoś sobie poradził? W sieci nie mogłem znaleźć podobnego przypadku. Wysyłać na serwis?

  Pozdrawiam.

  
  #112815

  rolnik
  Keymaster
  Postów: 227
  
  #112827
  Goral
  Goral
  Participant
  Postów: 82

  Miałem dokładnie to samo. I wysłałem na serwis ale nawet po 3 miesiącach na powrót z Czech i dość dokładnym opisie problemu nie naprawili tego. To najagorszy region Nintendo jeśli chodzi o gwarancję. A problem zniknął kiedy kupiłem drugi zestaw Joy-Con. Tak więc sprawa się ma najprawdopodobniej żyroskopu w prawym Joy-Con’ie.

  
  #112967
  EKSTS
  EKSTS
  Participant
  Postów: 114

  @goral
  Miejmy nadzieję, że kiedyś powstanie polski oddział Nintendo.
  Mam taki sam problem. Na ten rok planuję zakup Pro-Controllera, jednak będę miał gorące trzy miesiące, czerwiec – SMM2, lipiec – FE:TH, będę polował na kolekcjonerkę, sierpień – Astral Chain. Znając życie to pewnie nie uda mi się kupić wszystkiego na premierę, a zależy mi na tych tytułach i aktualnie są dla mnie priorytetem jeśli chodzi o zakupy growe, dlatego odpuszczam Yoshi’s Crafted World na premierę, żeby kupić kolekcjonerkę FE jak tylko się pojawi.
  Wracając do problemu, mam nadzieję, że w Pro czegoś takiego nie będzie.

  NS Friend Code SW-0866-4834-0788

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

  lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie