Gry po Polsku na Nintendo Switch

Łącznie w temacie 362 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    bulaxyz82
    bulaxyz82
    Participant

Thronebreaker: The Witcher Tales – napisy PL, audio PL
    Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition – napisy PL (update 1.0.6)

Vather
    Participant

Cześć,

być może ktoś z Was wie czy kupując w eshopie z regionu US darkest dungeon będzie w niej wersja z polskimi napisami?
    Na próbę zdarłem z eshopu US cyber protocol myśląc że polskie studio da grze wersje pl ale widocznie nie dało – chyba że to właśnie skutek zakupu z innego regionu niż UE. Ktoś coś w temacie?

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 miesiące przez  Vather.

rolnik
    Keymaster

Jest spora szansa, że nie będzie języka polskiego. Może ktoś to potwierdzi tutaj na 100%.

Vather
    Participant

Dzięki za podjęcie tematu. Generalnie zaryzykowałem zakup i wersja pl jest. Ale przyznać muszę że kontaktowałem się z service us i uk – goście Ci tego nawet nie sprawdzą, wiedzą tylko to co sam każdy użytkownik może znaleźć na stronie w opisie gry. Mogli by w końcu ogarnąć się z tego typu informacjami w stylu steam’a i podawać to na stronie sklepu.

jameslks
    Participant

Jak wyglada sprawa z Slay the spire??

bojar1991
    Participant

Darksiders Genesis

yogurt21
    Participant

heyka. a orientuje sie ktos w jakiej wersji językowej jest gra AO Tennis 2 Switch w e-shopie?

Rob3rt
    Rob3rt
    Participant

Two Point Hospital – polskie napisy w wersji pudełkowej.

www.kunio.pl

bulaxyz82
    bulaxyz82
    Participant

Metro 2033 Redux – napisy PL
    Metro Last Light Redux – napisy PL
    Hayfever – napisy PL

wonrz
    Participant

Ostatnio wyszedł News, że wiedźmin 3 ma mieć dodany język polski w wersji cyfrowej na eshop w wybranych regionach. Łatka już wyszła, a ja na polskim eshopie widzę tylko angielski, francuski, niemiecki i rosyjski. Ktoś posiada może wersje digital i może coś więcej powiedzieć na ten temat, bo jet promocja i zastanawiałem się nad kupnem, ale bez polskiego nie ma szans. Trochę śmieszne, że inne państwa dostają język polski, ale nie Polska…

Kojin
    Kojin
    Participant

W3 na polskim eShopie od zawsze miał polską lokalizacje. Pakiet językowy jest dla tych wersji które polskiego w standardzie nie miały czyli jak np kupiłeś W3 w UK albo FR.

tommy09
    Participant

Więc dlaczego Nintendo nie podaje w informacji, że jest dostępny język polski?

jax_pl
    Participant

W żadnej grze na Switcha w zakładce języków nie ma PL bo konsola w końcu oficjalnie go nie obsługuje. Tylko od wydawcy gry zależy czy wymieni „niekompatybilne” języki w opisie gry.

Kojin
    Kojin
    Participant

@tommy09 – No i to jest dobre pytanie. Niestety nie do mnie chociaż z oglądu sytuacji wnioskuje że problemem jest to że język Polski nie znajduje się na liście oficjalnie wspieranych języków przez Nintendo. Mam Switcha od premiery i chyba jeszcze nie widziałem ani jednej gry która w adnotacjach na eShopie miała info o polskiej lokalizacji. Miedzy innymi stąd ten temat na forum.

Axy
    Axy
    Participant

Two Point Hospital, w eshopie jest po polsku?

Łącznie w temacie 362 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie