Gdzie kupić gry w Poznaniu?

Łącznie w temacie 16 odpowiedzi.

Posted In: Ogólne

• 
    kubeg1542
    kubeg1542
    Participant

Witam, mieszkam w Poznaniu i chciałbym kupić jakąś grę na 3DS’a.
    Wiem, że można kupić w trytonie i w sklepie „Gram w gre” na limanowskiego, ale mają słaby wybór.
    Czy znacie jakieś inne sklepy w Poznaniu z grami na 3DS’a czy pozostaje kupować w internecie?

onlyjuve
    onlyjuve
    Participant

Poszukaj na allegro – w wyszukiwarce miast wpisz poznań i ewentualnie spytaj mailowo o odbiór osobisty

fafikozoom
    fafikozoom
    Participant

CEX na deptaku ma gigantyczny wybór gier na Wii, DS, 3DS i WiiU, same konsole, akcesoria i stuff innych firm. To sieciówka gier używanych z UK, więc towar jest dobry, tani i uzupełniany. 11/10.

Czy tylko ja uważam że zelda skończyła się po jedynce? ;_;

c-men
    Participant

bardzo tanie gry na nin maja kolo trytona na rogu glogowskiej i jakiejs tam (i na tej jakiejstam jest ten sklep), naprzeciw eleclerca. jak wszyscy mieli super mario u za 180 koles mial po 130 :> prawie cala kolekcje u niego kupilem ale sam mowil ze malo osob kupuje wiec nie wiem czy jeszcze cos ma z nintendo

kubeg1542
    kubeg1542
    Participant

Dzięki! Zapowiada się rajd po sklepach :D

Galgart
    Galgart
    Participant

Widziałem też w Poznań Plaza w komuptroniku oraz w starym browarze na ostatnim piętrze. Choć nie ukrywam tanio nie jest.

Moj FC 4387-0410-6490

kubeg1542
    kubeg1542
    Participant

W komputroniku mają nawet w ofercie w sklepie internetowym, zawsze jakaś alternatywa

Galgart
    Galgart
    Participant

To prawda ale są…. eee BARDZO drodzy to mało powiedziane.

Moj FC 4387-0410-6490

kubeg1542
    kubeg1542
    Participant

Byłem dzisiaj w sklepie na Krauthofera (tuż przy Głogowskiej) i nie mają tam żadnych gier Nintendo :(
    W Trytonie dosyć słabo, ale mają jakieś tytuły na NDS.
    Pojechałem do Cex i jestem zachwycony wyborem gier na NDS i 3DS, od Cooking Mama do Resident Evil, fakt, może być lepiej, ale na taki wybór w sklepie w Polsce nie ma co narzekać, Mam nadzieję, że dalej będą sprowadzać gry Nintendo, trochę zachęciłem ich do tego kupując dwie :D
    Jak tylko sprowadzą circle pada to kupuję bez zastanowienia :D

fifson
    Participant

Cex ma całkiem duży wybór jak na polskie warunki, cenowo jest różnie (od Laytona za 50zł, do bravely default – używka za 200zł).
    Warto się przejść i zobaczyć.

fafikozoom
    fafikozoom
    Participant

A idźcie, powiedziałem wam a wy mi wykupiliście brakującego Laytona.
    CeX jest serio mega, największy wybór gier N.

Czy tylko ja uważam że zelda skończyła się po jedynce? ;_;

kubeg1542
    kubeg1542
    Participant

Idźcie za moim przykładem i sprzedawajcie :D

zoe
    zoe
    Participant

Hej! Delikatnie odświeżam temat :D
    Minęły 3 lata, a więc temat może być nieco nieaktualny. Dlatego pytam ponownie – czy w Poznaniu na ten moment jest gdzieś jakiś dobry sklep z grami na 3DSa/DSa oprócz CEXa na Półwiejskiej? Wszystkie komisy czy sklepy jakie mijałam przez rok, kiedy tu mieszkam zamykały się niestety na konsole sony i microsoftu, a że po sesji to trzeba sobie jakoś wakacje umilić :D

Sent
    Participant

Przy skrzyżowaniu głogowskiej i krauthoffera jest taki podejrzanie wyglądający sklep z grami, który ma też tytuły na 3dsa. Ceny mają dobre, tylko a) wybór niewielki i b) najczęściej niemieckie okładki.

zoe
    zoe
    Participant

Prawdopodobnie chodzi Ci o ten w budynku, w którym jest Propaganda Tattoo? Nigdy do niego nie zajrzałam tak szczerze. Chyba trzeba będzie to zmienić :)

Łącznie w temacie 16 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie