Gadki szmatki, czyli rozmowy o wszystkim

Łącznie w temacie 33 odpowiedzi.

Posted In: Po godzinach

• 
    SroQ
    SroQ
    Participant

W tym przypadku (cytując klasyka) racja jest jak dupa – każdy ma swoją. Zwłaszcza, że posiadajac Wii U wciąż ślinię się mocniej na widok gier na (nie posiadanego) XOne, z Sunset Overdrive na czele. Zmieni to dopiero nowa Zelda zapewne.

mkbest
    Participant

Oglądałem jednym okiem materiał o wyborach w Hiszpanii w „Faktach”, patrzę i ktoś nagrywa wypowiedź faceta białym 3DSem XL. :D A mówili, że nagrywanie iPadem jest dziwne.

Elastyn
    Elastyn
    Participant

Mam Wii U, na konsoli Wind Waker (z promocji MK8). Zastanawiam się teraz czy sprzedając konsolę mogę z niej spokojnie usunąć swoje NID i ta Zelda nigdzie nie ucieknie? Czy muszę pożegnać się z NID podając dane do mojego konta nowemu nabywcy konsoli? Bo o ile pamiętam, na 3DS-ie trzeba wybrać opcję drugą.

ganon
    Participant

Witam panowie i panie!
    Sławny w internetach Brentalfloss, ze swojej muzyczno-growej otoczki, dodał ostatnio filmik „Ocarina of Time WITH Lyrics”. Niestety, nie znam angielskiego na tyle dobrze by zrozumieć dokładnie tekst piosenki, czy jest ktoś w stanie przetłumaczyć mi tekst? Wiem, że jest z tym dużo roboty, ale chciałbym zrozumieć to co śpiewają w 100%!

POZDRAWIAM I WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM! :)

Cały tekst jest dostępny tu:
    http://brentalfloss.com/ootlyrics

Anonim Postów: 15

Do Elastyn
    Czy to nie tak, że cyfrowe gry są przypisane do NID?
    Ale jeśli tak, stracisz swoje save’y.

Jejciu, pusto tu…
    W każdym razie, jak ktoś chce poblebrać (to jest pogadać o głupotach) to jest to idealny temat, więc zachęcam!

Zainspirowany postem ganon postanowiłem zadać pewne pytanie wam, forumowiczom. (samego ganon przepraszam, prawie podjąłem się tłumaczenia, jednak „odechciało mi się”; dzięki za sam filmik, ostatnio zapomniałem sprawdzać kanał Brenta)

Jak to jest u was, nintendowców, z umiejętnościami językowymi? Nie napotykacie tak widocznej przecież czasem bariery językowej, z którą miał chyba problem każdy, kto grał chociażby na GBA dawniej i tylko instynktownie łapał, co dzieje się na ekranie?
    Sam płynnie mówię po angielsku (na tyle, że ostatnio podczas podróży rzeczywiście wzięto mnie za anglika o_0) i nie mam już żadnej trudności, ale przecież nie każdy uczy się języków obcych.
    Jak to jest w waszym przypadku?
    Pozdrawiam

parasit
    parasit
    Participant

Hej,
    samochwała_mode=ON
    Ja mam to szczęście, że rozumiem ludzi/języki i szybko „łapię” języki.
    W szkołach uczyli mnie rosyjskiego, łaciny, niemieckiego, włoskiego (dość intensywnie) a sam w międzyczasie jakoś, sam nie wiem jak (gry/książki/filmy), nauczyłem się angielskiego. Jak się okazało później, podczas podóży po świecie, prawdopodobnie dzięki solidniej podstawie łaciny i włoskiego, całkiem nieźle dogadywałem się z francuzami i hiszpanami, zwłaszcza hiszpanami.
    Później w ramach delegacji na bliski wschód, słuchałem sobie rozmówek arabskich i ze sporym zdziwieniem po 2 tygodniach zaczynałem łapać co do mnie mówią, a po miesiącu byłem w stanie dogadać się w podstawowych kwestiach.
    Nie powiem że którykolwiek z tych języków znam doskonale, nie licząc angielskiego którego używam na co dzień w pracy, ale zazwyczaj jestem w stanie dogadać się z tubylcami nie znającymi żadnego innego języka, a to już jest sukces.

Teraz mam nowy cel, związany poniekąd z Nintendo. Mam zamiar na tyle nauczyć się japońskiego żeby móc grać w oryginalne wersje gier :) Na razie zaczynam powoli łapać wersję mówioną, ale na alfabecie wysiadam, a bez tego zwłaszcza na nintendo nie pogram.

rolnik
    Keymaster

Odświeżę trupa.

Gracie jeszcze na 3DSie? Jeżeli tak, to może udałoby się zebrać grupkę do pogrania w MK7 albo jakiegoś MoHuna?

GenFox
    Participant

Rolnik, ja zawsze chętny do MK7 :D

GenFox
    Participant

A i jeszcze co lepiej kupić na kochanego 3ds super smash bros. for 3ds czy the legend of zelda: majora mask 3d?

mobor
    mobor
    Participant

Polecam Mario & Luigi – to połączenie postaci ze swiata Mario z rpg do tego trzeba czesto porozwiazywać zagadki, poszukać czegoś…dużo swietnych rozwiązań i pomysłów.

GenFox
    Participant

mobor wezmę to pod uwagę ale czytałem bardzo dużo recenzji gier na 3ds i najbardziej spodobały mi się te (no czyli super smash bros. for 3ds i the legend of zelda: majora mask 3d)

mobor
    mobor
    Participant

SSB to morderca analoga – pamiętaj :) A Zelda to Zelda – ma swój specyficzny klimat. Przyznam się – mnie specjalnie nie oczarowywuje, często się dłuży ale po ograniu kilku godzin Ocaryny dosłownie mnie zatkało ile rozwiązań z tej gry widziałem u konkurencji grając w moje ukochane Uncharted….

GenFox
    Participant

Mnie zbytnio nie interesuje Uncharted ponieważ grałem u kolegi to 1-1,5 godziny i zbytnio mnie nie zainteresowała (może kiedyś kupię).
    Ocaryne 3d nie grałem, ale mam zamiar zagrać po ukończeniu majory (proszę nie pytać dlaczego chce robić to w odwrotnej linii fabularnej :p). Jeszcze myślę nad monster hunter 4 na 3ds, ale to już zostawiam sobie do myślenia (przepraszam jak są jakieś błędy gramatyczne i ortograficzne :D).

Łącznie w temacie 33 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie