Fire Emblem Three Houses

Łącznie w temacie 33 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    EKSTS
    EKSTS
    Participant

@antari
    Widziałem, ale czekałem dwa miesiące i nic, to stwierdziłem, że już nie będzie i kupiłem Yoshiego, teraz mam okres, gdzie mam dużo innych wydatków, a jeszcze Maker, Marvel i Astral Chain, więc FE pewnie pójdzie w zwykłej wersji. Przyznam, jestem wkurzony. Tym bardziej, że jest taniej, niż się spodziewałem. Z zakupem Yoshiego wstrzymywałem się do ostatnich dni, bo liczyłem, że limitka FE się pojawi. Jak miałem pieniądze na nią, to nie było – jak nie mam – to jest. Nie mnie teraz za przeproszeniem cmokną w pośladki. Dostaną ode mnie 130, czy tam ileś złotych mniej.

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

Antari
    Antari
    Participant

Mimo wszystko warto rozważyć, bo gry z serii FE zawsze są dobrą inwestycją (patrząc po czasie, tym bardziej limitki, które są czasem sporo warte patrz FE Fates: Revelation). Nie jest to oczywiście nic gwarantowanego i np. limitka FE Echoes jest do wyrwania taniej niż na premierze, ale generalnie jest to lepsza alokacja kapitału niż Yoshi, Maker czy Marvel, które mogą finalnie spaść z ceny i kupisz je taniej jeżeli trochę poczekasz. A limitka może zniknąć i potem nie kupisz. A może się mylę i będzie. Ot taka spekulacja. Ale to w sumie pierwsze FE na Switcha i ludziom może odbić.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Antari
    Antari
    Participant

Wooo. No i o taki news chodziło. Mocno nakręciło mnie na ten tytuł. Szykuje się mega pozycja. Ilość nowych elementów jest ogromna, bardzo ciekawy system skilli, gambitów, nowy rodzaj broni. Szkolny system z kalendarzem daje ogromne pole do popisu i daje nadzieję na skomplikowaną i rozbudowaną rozgrywkę. Uwielbiam takie pozycje, w których można grzebać latami i na wiele podejść z różnymi strategiami. Plus, jak zostało to zauważone na filmiku, część „szkolna” faktycznie przypomina trochę Personę i nabijanie social linków podnoszących skille, które później wykorzystujesz w trakcie walk. Szkoda, że Nintendo ma tak siermiężną kampanię marketingową i o takich rzeczach dowiadujemy się z tabloidów.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Łącznie w temacie 33 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie