eShop zagubione srodki

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
  • 

zouza
    Participant

Hej, mam ustawiony na konsoli region Europa, na koncie mynintendo Polske. Chcialam doladowac konto na eshopie karta kredytowa z poziomu konsoli, nie udalo mi sie to (nieobslugiwane w regionie). Jako rozwiazanie zaproponowano mi qr code, ktory w mojej przegladarce przeniosl mnie do mynintedo, gdzie za ppsrednictwem Add Funds udalo mi sie wykonac transakcje na 100 zl, ktore zeszly z mojej karty kredytowej, ale po wpisaniu kodu z smsa wyskoczyl blad. Srodki nie sa obecnie widoczne na koncie w eshopie. Czy ktos mial podobny problem? Czy mam poczekac do jutra?

rolnik
    Keymaster

Posiadasz na konsoli dodatkowe konta? Jeżeli tak to sprawdź, czy doładowałaś te, które chciałaś.

Aki
    Aki
    Moderator

Na początek sprawdziłbym w banku czy środki faktycznie zeszły czy są tylko zablokowane na karcie kredytowej

Jeśli dobrze rozumiem, to konsola na region Europa, kraj Polska i próbowałeś doładować polską kartą kredytową, tak?
    Pewnie nie masz żadnego screena z błędem jaki ci się pojawił, prawda?

3DS FC: 1521-5934-2615

marcin22_1988
    Participant

Hej. Ja mam podobnie. Generalnie jestem administratorem, a pode mną jest konto córki, generalnie jak uruchamia się Nintendo to gry odbywają się na jej koncie. Chciałem zrobić jej prezent i kupić jej grę przy pomocy karty kredytowej (już wcześniej to robiłem i nie było problemu), wyskakiwała informacja, że nie można dokonać transakcji tą kartą. W pewnym momencie przekierowało mnie do etapu na którym mogę doładować swoje konto Nintendo. Wybrałem więc jedną z sugerowanych kwot (250zł), przekierowało mnie do „Potwierdzenia 3D Secure”. Po całej operacji zniknęły środki z konta, ale jeszcze nie były widoczne w historii, dziś już widzę w historii transakcję na 250zł, wszystko byłoby ok. Jednak po zalogowaniu na komputerze na konto Nintendo account widzę na moim adminowskim koncie ze mam do dyspozycji 250zł, ale nie wiem jak przenieść te środki na konto córki lub jak pokryć nimi zakup gry… Poratuje ktoś?

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie