E3 2019 Nintendo

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.
 • 
  #113531

  Martin
  Participant
  Postów: 11

  Hej, w zwiazku z tym, ze targi E3 zaczynaja sie za okolo dwa tygodnie zapraszam do dyskusji odnosnie Nintendo. Jakie sa Wasze oczekiwania, marzenia czy obawy wobec Directa? Mimo ze prezentacja ma dotyczyc gier na 2019, to standardowo mozna spodziewac sie paru niespodzianek. Realnie patrzac przedstawienie wszystkich gier planowanych na 2019 bez opoznien bedzie mozna uznac za sukces. Ja ze swojej strony najbardziej czekam na porzadny update o Luigis Mansion 3. Z nowych, mozliwych rzeczy chcialbym zobaczyc port Pikmina 3, Metroid Prime Trilogy oraz dalsze efekty wsolpracy z Microsoftem typu Ori. Marzeniem bylby teaser Pikmina 4 albo dawno zapomnianej marki Nintendo jak Wave Race na 2020. Podzielcie sie prosze swoimi przemysleniami, pozdrawiam:)

  
  #113543
  mobor
  mobor
  Participant
  Postów: 223

  Apropos zapomnianych marek Pilotwings, diddy kong racing i marzenie ściętej głowy – nowe
  game watch galery :)

  
  #113576
  EKSTS
  EKSTS
  Participant
  Postów: 115

  Ja liczę na zwiastuny Animal Crossing, Luigi’s Mansion 3, nowe informacje o Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order i Fire Emblem Three Houses i oczywiście ona – (mam nadzieję) gwiazda wieczoru – Bayonetta 3.

  NS Friend Code SW-0866-4834-0788

  
  #113580
  Antari
  Antari
  Participant
  Postów: 329

  Czekam na więcej informacji o Astral Chain oczywiście. Może jakieś konkretny gameplay. Poza tym Fire Emblem, choć w sumie już mi wystarczy informacji aby podjąć decyzję o zakupie. Pokemony będą na Directcie więc pewnie pominą na E3.

  GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

  
  #113581

  rolnik
  Keymaster
  Postów: 289

  Uważam, że Big N ma już za sobą najlepszy Direct pierwszej połowy roku (ten z Zeldą i SMM2) i na targach w Mieście Aniołów niczym nowym nie zaskoczy. Japończycy z Kioto z pewnością skupią się na zapowiedzianych już grach, o których dawno nie słyszeliśmy (Bayonetta 3, Metroid Prime 4) i o tych, które będą miały swoją premierę już wkrótce (m.in. Fire Emblem, DaemonXMachina).

  Po zeszłorocznym pokazie nie wierzę, że Ninny przywiezie ze sobą jakieś nowe killery. Bardziej spodziewam się ogłoszenia czegoś nowego pod koniec roku, niż teraz. Nawet jeżeli pojawi się rewizja Switcha, to nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem, wszakże o nowej wersji plotkuje się już od dobrego roku.

  W tym roku bardziej czekam na konferencję Microsoftu, niż na prezentację od Ninny.

  
  #113695
  bulaxyz82
  bulaxyz82
  Participant
  Postów: 110

  Oby Nintendo wybiło sie ponad poziom dotychczasowych konferencji, a nie podzieliła ich los. Mocno spadkowa tendencja prezentowanego materiału na E3 jak do tej pory.

  
  #113734
  Antari
  Antari
  Participant
  Postów: 329

  Jak dla mnie jedno z lepszych E3. Prawie godzinny gameplay z Cyberpunk 2077 rozwalił system. 2020 to będzie mocno obłożony rok. A przed nami jeszcze Nintendo i Capcom.

  GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

  lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie