E3 2019 Nintendo

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.
  • 

Martin
    Participant

Hej, w zwiazku z tym, ze targi E3 zaczynaja sie za okolo dwa tygodnie zapraszam do dyskusji odnosnie Nintendo. Jakie sa Wasze oczekiwania, marzenia czy obawy wobec Directa? Mimo ze prezentacja ma dotyczyc gier na 2019, to standardowo mozna spodziewac sie paru niespodzianek. Realnie patrzac przedstawienie wszystkich gier planowanych na 2019 bez opoznien bedzie mozna uznac za sukces. Ja ze swojej strony najbardziej czekam na porzadny update o Luigis Mansion 3. Z nowych, mozliwych rzeczy chcialbym zobaczyc port Pikmina 3, Metroid Prime Trilogy oraz dalsze efekty wsolpracy z Microsoftem typu Ori. Marzeniem bylby teaser Pikmina 4 albo dawno zapomnianej marki Nintendo jak Wave Race na 2020. Podzielcie sie prosze swoimi przemysleniami, pozdrawiam:)

mobor
    mobor
    Participant

Apropos zapomnianych marek Pilotwings, diddy kong racing i marzenie ściętej głowy – nowe
    game watch galery :)

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Ja liczę na zwiastuny Animal Crossing, Luigi’s Mansion 3, nowe informacje o Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order i Fire Emblem Three Houses i oczywiście ona – (mam nadzieję) gwiazda wieczoru – Bayonetta 3.

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

Antari
    Antari
    Participant

Czekam na więcej informacji o Astral Chain oczywiście. Może jakieś konkretny gameplay. Poza tym Fire Emblem, choć w sumie już mi wystarczy informacji aby podjąć decyzję o zakupie. Pokemony będą na Directcie więc pewnie pominą na E3.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

rolnik
    Keymaster

Uważam, że Big N ma już za sobą najlepszy Direct pierwszej połowy roku (ten z Zeldą i SMM2) i na targach w Mieście Aniołów niczym nowym nie zaskoczy. Japończycy z Kioto z pewnością skupią się na zapowiedzianych już grach, o których dawno nie słyszeliśmy (Bayonetta 3, Metroid Prime 4) i o tych, które będą miały swoją premierę już wkrótce (m.in. Fire Emblem, DaemonXMachina).

Po zeszłorocznym pokazie nie wierzę, że Ninny przywiezie ze sobą jakieś nowe killery. Bardziej spodziewam się ogłoszenia czegoś nowego pod koniec roku, niż teraz. Nawet jeżeli pojawi się rewizja Switcha, to nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem, wszakże o nowej wersji plotkuje się już od dobrego roku.

W tym roku bardziej czekam na konferencję Microsoftu, niż na prezentację od Ninny.

bulaxyz82
    bulaxyz82
    Participant

Oby Nintendo wybiło sie ponad poziom dotychczasowych konferencji, a nie podzieliła ich los. Mocno spadkowa tendencja prezentowanego materiału na E3 jak do tej pory.

Antari
    Antari
    Participant

Jak dla mnie jedno z lepszych E3. Prawie godzinny gameplay z Cyberpunk 2077 rozwalił system. 2020 to będzie mocno obłożony rok. A przed nami jeszcze Nintendo i Capcom.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Łącznie w temacie 7 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie