Diablo 3 z dodatkami

Łącznie w temacie 26 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Czekamy na informacje. PS co u Ciebie przemawia za kupowaniem e-wersji? nie lubujesz się w pudełeczkach? :>

dostepny1234
    Participant

Prawda jest taka, że nintendo kupiłem ze względu na Diablo 3. Możliwość zabrania konsoli z ta gra (tysiące godzin przegrana na PC o 1 aż po 3) wszędzie gdzie wysyłają mnie w pracy, bezcenne. Na pudełko musiał bym czekać (chodź lubię pudełkowe wersje przedewszystkim) ale możliwość zagrania i zobaczenia na urządzeniu przenośnym 2 listopada bezcenne i po części spełnienie marzenia zabrania Diablo wszędzie. Takie już mam zboczenie na ta grę ;)

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Ja mam zboczenie ale do dwójeczki, szczerze przyznaje się przed samym sobą, że do tej pory nie potrafiłem na porządnie zabrać się za najnowszą odsłonę, ale czas to nadrobić. Mój fc jakbyś chciał pograć :)

5089-4394-9502

Konorek88
    Participant

Do odważnych świat należy ;)

dostepny1234
    Participant

Potwierdzone info na forach zagranicznych od recenzentów, że gra czy to w pudełku czy z e-shop będzie w pełni po polsku. Dokładnie po premierze będzie można całą polonizacje ściągnąć po przez aktualizacje. Tą informacje także potwierdził polski recenzent w 6:20 min link https://www.youtube.com/watch?v=vQs-rB9zCO0
    Więc nie mamy się już o co martwić ;)

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Najlepsze, że za wersję „PL” wołają o kilkadziesiąt złotych więcej..

maspix
    Participant

Gra jest w pełnej lokalizacji z pełnym dubbingiem. Po instalacji trzeba ściągnąć ze sklepu darmową paczkę z językiem.

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Właśnie ściągam :D

hidek
    Participant

Ktoś wie jak zrobić żeby dołączyć do rozgrywki online?. Nie mogę tego ogarnąć. Jak ktoś chce pograć to zapraszam 7098-7057-6215

dostepny1234
    Participant

Główny ekran szybka gra. Ta wybierasz np. szczeliny poziom i grasz wieloosobowo.

Allebuja
    Participant

Hej. Zapraszam do wspólnej gry w m.in Diablo. Mam też Mario Cart 8 Deluxe. Na dniach będę miał aktywne nintendo online, póki co mozna wysłać mi friend request :) 0873-5126-7510

Łącznie w temacie 26 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie