Diablo 3 z dodatkami

Łącznie w temacie 11 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Siema, czy są tu jacyś maniacy serii Diablo? Jeżeli tak to doszukaliście się może informacji czy w wydaniu na Switcha będzie dostępny język polski?

Ja niestety takiej informacji nie potrafię odnaleźć, jednak gdzieś mi się przewinęło, że dodatkowe języki będą dostępne dodatkowo do ściągnięcia.

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Siema, w opisie na stronie nintendo.co.uk jako dostępne języki są: English, German, French, Spanish, Italian, Russian, Japanese. W polskim sklepach przy preorderach w opisie gry jest tylko angielski więc jest mała szansa na język polski.

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Jak dla mnie słaba opcja, skoro w wersji na PC jest język polski. Mylę się, że skoro grę mają zdubbingowaną to nie jest wielkim wysiłkiem dodać go również do wersji na switcha? ew jeżeli gra przez to za dużo by ważyła, to powinni chociaż dać możliwość ściągnięcia go dodatkowo :)

No ale zobaczymy, może mile się zaskoczymy.

bulaxyz82
    bulaxyz82
    Participant

No jeżeli Blizzard domyślnie ustawi wybór języka z systemu konsoli to będzie lipa, więc miejmy nadzieje że nie pójdą na łatwizne i zaiplementują w opcjach taką możliwość.

KHRoN
    Participant

może być tak jak ze skyrimem – polska wersja językowa jest gotowa i dostępna również na konsolach, ale bethesda nie zdecydowała się na udostępnienie dlc spolszczającego grę… można domniemywać, iż stało się tak z powodu braku obsługi języka polskiego jako oficjalnie wspieranego przez nintendo i switch

… co nie oznacza, że w diablo 3 może być menu wyboru języka bądź jednak pojawi się dlc z językiem polskim

dumikaal
    Participant

Miejmy nadzieję, że jednak będzie
    tak żeby podtrzymać nadzieję: https://eu.diablo3.com/pl/switch

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

oby, właśnie zamówiłem pro controllera co by się wygodnie grało w Diablo 3 :D a język polski zawsze mile widziany, jakoś tam łatwiej wczuć się w klimat z dubbingiem polskim :)

Konorek88
    Participant

Witam. No wlasnie, czy bedzie PL? :)
    Od siebie dodam, że na alledrogo jest diablo pudelkowe w wersji angielskiej i PL, co ciekawe na aukcjach z wersjami PL są zdjęcia z polskim opisem na samym pudełku więc może cos z tego będzie :) Kolejną ciekawostką jest to ze wlasnie te w wersjach PL są droższe.

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

faktycznie, opis na pudełku po polsku plus opis aukcji, że niby ma być wersja polska hmmm. 259 zł najtańsza aukcja na allegro. Jeśli to prawda jestem w stanie dopłacić te kilkadziesiąt złociszy :P

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Konorek88
    Participant

To dobrze :) w takim wypadku tez się skuszę :)

Łącznie w temacie 11 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie