Diablo 3 z dodatkami

Łącznie w temacie 26 odpowiedzi.

Posted In: Gry

 • 
  #112072
  Ryukendn
  Ryukendn
  Participant
  Postów: 114

  Siema, czy są tu jacyś maniacy serii Diablo? Jeżeli tak to doszukaliście się może informacji czy w wydaniu na Switcha będzie dostępny język polski?

  Ja niestety takiej informacji nie potrafię odnaleźć, jednak gdzieś mi się przewinęło, że dodatkowe języki będą dostępne dodatkowo do ściągnięcia.

  
  #112073
  Ino1Mario
  Ino1Mario
  Participant
  Postów: 78

  Siema, w opisie na stronie nintendo.co.uk jako dostępne języki są: English, German, French, Spanish, Italian, Russian, Japanese. W polskim sklepach przy preorderach w opisie gry jest tylko angielski więc jest mała szansa na język polski.

  
  #112074
  Ryukendn
  Ryukendn
  Participant
  Postów: 114

  Jak dla mnie słaba opcja, skoro w wersji na PC jest język polski. Mylę się, że skoro grę mają zdubbingowaną to nie jest wielkim wysiłkiem dodać go również do wersji na switcha? ew jeżeli gra przez to za dużo by ważyła, to powinni chociaż dać możliwość ściągnięcia go dodatkowo :)

  No ale zobaczymy, może mile się zaskoczymy.

  
  #112076
  bulaxyz82
  bulaxyz82
  Participant
  Postów: 62

  No jeżeli Blizzard domyślnie ustawi wybór języka z systemu konsoli to będzie lipa, więc miejmy nadzieje że nie pójdą na łatwizne i zaiplementują w opcjach taką możliwość.

  
  #112083

  KHRoN
  Participant
  Postów: 2

  może być tak jak ze skyrimem – polska wersja językowa jest gotowa i dostępna również na konsolach, ale bethesda nie zdecydowała się na udostępnienie dlc spolszczającego grę… można domniemywać, iż stało się tak z powodu braku obsługi języka polskiego jako oficjalnie wspieranego przez nintendo i switch

  … co nie oznacza, że w diablo 3 może być menu wyboru języka bądź jednak pojawi się dlc z językiem polskim

  
  #112130

  dumikaal
  Participant
  Postów: 14

  Miejmy nadzieję, że jednak będzie
  tak żeby podtrzymać nadzieję: https://eu.diablo3.com/pl/switch

  
  #112131
  Ryukendn
  Ryukendn
  Participant
  Postów: 114

  oby, właśnie zamówiłem pro controllera co by się wygodnie grało w Diablo 3 :D a język polski zawsze mile widziany, jakoś tam łatwiej wczuć się w klimat z dubbingiem polskim :)

  
  #112133

  Konorek88
  Participant
  Postów: 9

  Witam. No wlasnie, czy bedzie PL? :)
  Od siebie dodam, że na alledrogo jest diablo pudelkowe w wersji angielskiej i PL, co ciekawe na aukcjach z wersjami PL są zdjęcia z polskim opisem na samym pudełku więc może cos z tego będzie :) Kolejną ciekawostką jest to ze wlasnie te w wersjach PL są droższe.

  
  #112136
  Ryukendn
  Ryukendn
  Participant
  Postów: 114

  faktycznie, opis na pudełku po polsku plus opis aukcji, że niby ma być wersja polska hmmm. 259 zł najtańsza aukcja na allegro. Jeśli to prawda jestem w stanie dopłacić te kilkadziesiąt złociszy :P

  
  #112138
  Ryukendn
  Ryukendn
  Participant
  Postów: 114
  
  #112139

  Konorek88
  Participant
  Postów: 9

  To dobrze :) w takim wypadku tez się skuszę :)

  
  #112164

  dostepny1234
  Participant
  Postów: 6

  Czyli z tego co rozumiem tylko wersja pudełkowa będzie w języku polskim ? czy także z nintendo shop ? Pogubiłem się już i nie wiem gdzie zamawiać.

  
  #112165

  Konorek88
  Participant
  Postów: 9

  Narazie wiemy tylko tyle ze na allegro są wersje pudelkowe angielskie i polskie. Co do cyfrowej wersji ciężko powiedzieć czy bedzie możliwość pobrania polskiej lokalizacji czy gra bedzie ustawiać domyslnie język jaki mamy w konsoli. Najlepiej to chyba wstrzymać sie do premiery gry

  
  #112166
  Ryukendn
  Ryukendn
  Participant
  Postów: 114

  Dokładnie jak pisze kolega powyżej, może się okazać, że Blizz nie wypuści dodatku z polska wersja językową, a kupując pudełko w PL – masz tego pewność.

  
  #112168

  dostepny1234
  Participant
  Postów: 6

  Tak po dłuższej lekturze internetu z Diablo 3 może być jak z większością gier w nintendo shop, w opisie nie ma nic odnośnie języka polskiego a tu bęc jest. Głupi przykład (kupiłem) FIFA 18 nic nie pisało o języku polskim (zakup bezpośrednio ze sklepu nintendo na konsoli) a tu bach polscy komentatorzy i oczywiście wszystko po polsku. Także wydaje mi się, że nie będzie miało to chyba większego znaczenia czy to e-zakup czy pudełko, jak będzie miał być polski to i tak będzie.
  Wiec wybieram elektroniczna wersje żeby w dniu premiery już pograć. Oczywiście dam znać czy był polski.

Łącznie w temacie 26 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

  lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie