Czy sprzedać 3DS?

Łącznie w temacie 23 odpowiedzi.
  • 
    Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Tak jak wyżej napisałem, switcha już kupiłem. W zasadzie przypadkowo bo zacząłem licytować kwotą z która byłem pewien że ktoś mnie przelicytuje, ale okazało się że nie więc deal poszedł dobry według mnie, ale tak bardzo się skupiliście na wymianie swoich poglądów na temat kupić/nie kupić, że nawet nie przeczytaliście mojego posta :))

Co do nowej wersji switcha i czy warto czekać.
    Według mnie to zależy. Jak ktoś nie jara się każda zmianą i troszkę poprawiony ekran (narazie tylko takie plotki czytałem) nie bardzo go interesuje, to po co czekać? Prawda jest taka że to dalej tylko plotki. Wcale nie jest powiedziane że nowy switch wyjdzie w 2019 roku, a nawet jeżeli wyjdzie to wcale nie jest powiedziane że będzie miał znaczące zmiany (jak w 3DS i N3DS). To są tylko domysły i nie potwierdzone plotki (które mogą sie sprawdzić, ale nie muszą).

Otóż to Panie kolego, to są tylko domysły i opieranie się względem tego co poprawili w 3ds. Czyste spekulacje niepoparte niczym sensowym. Tak jak piszesz jak ktoś się nie jara limitką gdzie masz jakieś inne wzoru/kolory konsoli to nie ma na co czekać, konsola służy do grania (wow serio) i czerpania przyjemności z wydanych już gier.

Cena Switcha jest zaporowa, daj spokój. 1400 zł to jest zaporówka bebechy z poprzedniej generacji. Poza tym nie chodzi tylko o oszczędność. Kupisz teraz, będziesz płakał za kilka miesięcy, że zapowiedzieli nowy model…

Kupisz nówkę za 1100 z przesyłką na allegro w tej chwili.

Daj spokój to DROGO, przecież w przyszłym roku wyjdzie nowa uber ekstra wersja switcha i stara spadnie gwałtownie w dół! W życiu trzeba liczyć każdą złotówkę!

Zresztą autor kupił switcha czego serdecznie gratuluję, dałeś 999 zł więc w UJ przepłaciłeś zdaniem co poniektórych. Tak czy siak miłego grania.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc przez Ryukendn Ryukendn.

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

@kanta trochę dziwna ta oferta na Allegro, w opisie ma „czas realizacji około 2-3 tygodnie” :)

Antari
    Antari
    Participant

@kanta trochę dziwna ta oferta na Allegro, w opisie ma „czas realizacji około 2-3 tygodnie” :)

Nie no luz, kto by się przejmował i liczył każdą straconą złotówkę, nawet 1100 złotówek to nie problem dla niektórych, najważniejsza jest zabawa. Przecież to jasne, że to jakiś wał. Kupujcie i potem się tłumaczcie jak zapukają panowie w mundurach, że nieświadomie kupiliście towar od pasera. Tak samo jak do kupienia niedawno Spider-man na PS4 za 40 zł, wersja pudełkowa. paredziesiąt, czy pareset osób się lekko znalazło. Naiwnych (ostrzejszego stwierdzenia nie użyję) nie sieją, oni sami rosną.

Zakup rozumiem przez kupno nówki, a nie używy przetłoczonej przez 10 województw i 15 wiosek. Najtaniej obecnie za 1300 ale gość nie wystawia faktury VAT, więc ;) Pierwsza sensowna oferta zaczyna się od 1358 zł. Jak za taki sprzęt to drogo, chyba, że ktoś ma klapki na oczach, neguje istnienie takich „nowatorskich” wynalazków jak PC i PS4/Xbox ( i jest fanboy’em).

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc przez Antari Antari.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

W okresie przedświątecznym takich pseudo „okazji” z grami i konsolami będzie jeszcze więcej. Przypuszczam że @kanta zobaczył tylko cenę na Allegro i rzucił ją bez weryfikacji na forum.

Ja czekam do premiery i pierwszych recenzji nowego Fire Emblem :) po tym podejmę decyzję czy warto przejść na Switcha. W zeszłym roku (w grudniu) miałem kupić Switcha ale po przeliczeniu wszystkiego (konsola, gra, dodatki) wybór padł na PS4 z grami i nie żałuję hehe

Wracając do tematu na forum, to @futrzaqq dobra decyzja z zostawieniem 3dsa. Ja swojego niestety sprzedałem i trochę tego żałuję bo teraz kilka pozycji bym jeszcze ograł :(

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Antari, oczywiście, że w życiu miedzy innymi bardzo ważnym elementem jest zabawa, spontaniczność, nie liczenie każdej złotówki tylko korzystanie z życia oczywiście z umiarem. Sknerstwo w życiu jest najgorsze, takie dusigroszowe podejście. Tak nie szkoda mi zapłacić 300 zł więcej za kupno konsoli w tym roku, ba powiem więcej, jeśli wyjdzie nowa wersja w przyszłym nie kupie jej tylko zostanę przy swojej. Przecież dalej będzie nadawała się do grania, dając przy tym mnóstwo frajdy jak do tej pory, nie?

A nie zaraz… tak naprawdę jak wyjdzie nowa wersja to będę pluł sobie w twarz, że straciłem kilka stówek.. przecież mógłbym te 300 zł lepiej spożytkować! a nie jakieś tam ogrywanie gier przez te kilka miesięcy przed premierą nowej wersji. W dupie mi się poprzewracało racja, jestem taki rozrzutny, że rano w lustrze nie mogę patrzeć sobie w twarz.

No i faktycznie, jestem też frajerem i idiotą (a takich doją), bo kilka stówek jest dla mnie nie odczuwalne w domowym budżecie, kto to widział solidne zarabiać i kupować sobie rzeczy, które sprawiają frajdę. Miliony przelatują mi między palcami, o nędzne życie. :(

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc temu przez Ryukendn Ryukendn.

Ryukendn
    Ryukendn
    Participant

Nie no luz, kto by się przejmował i liczył każdą straconą złotówkę, nawet 1100 złotówek to nie problem dla niektórych, najważniejsza jest zabawa. Przecież to jasne, że to jakiś wał. Kupujcie i potem się tłumaczcie jak zapukają panowie w mundurach, że nieświadomie kupiliście towar od pasera. Tak samo jak do kupienia niedawno Spider-man na PS4 za 40 zł, wersja pudełkowa. paredziesiąt, czy pareset osób się lekko znalazło. Naiwnych (ostrzejszego stwierdzenia nie użyję) nie sieją, oni sami rosną.

Zakup rozumiem przez kupno nówki, a nie używy przetłoczonej przez 10 województw i 15 wiosek. Najtaniej obecnie za 1300 ale gość nie wystawia faktury VAT, więc ;) Pierwsza sensowna oferta zaczyna się od 1358 zł. Jak za taki sprzęt to drogo, chyba, że ktoś ma klapki na oczach, neguje istnienie takich „nowatorskich” wynalazków jak PC i PS4/Xbox ( i jest fanboy’em).

Panie Antari, a wiesz, że takie nowatorskie wynalazki jak pc czy ps4/xbox one ma swoją grupą docelową odbiorców? ja do niej nie należę. Nie trzeba być fanbojem żeby stwierdzić, że switch spełnia moje oczekiwania jako konsoli przenośnej i stacjonarnej. Tak, miałem styczność również z innymi konsolami i ani bebechy ani grafika nie mają u mnie wpływu na to, czy daną grę zakupie, ogram oraz czy sprawi mi to przyjemność. Ty tam się podniecaj i łechtaj swoją życiową zaradność, że kupiłeś PS4 z dopiskiem pro, bo dzięki temu możesz sobie ogrywać tytuły w 4k. Ekstra. Jestem pod wrażeniem.

Kanta
    Participant

Hmmm to jedna z dwóch aukcji. Jest jeszcze jedna z czasem realizacji na 3-4 dni. Zdaje się, że ludzie na bieżąco wystawiają pozytwyne komentarze. Nie wiem czy to wałek czy nie.

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Zapraszam do moich ofert na Allegro (są w dziale SPRZEDAM/ZAMIENIĘ), wystawiłem PS4 o którym pisałem wcześniej i 2 gry – warto :)

Łącznie w temacie 23 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie