Czy da się przenieść gry z cardridge?

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.
  • 

Khedron
    Participant

Cześć. Nintendo Switch kupiłem kilka dni temu i jestem tą konsolą oczarowany.
    Wraz z konsolą kupiłem kilka gier, edycje pudełkowe na cardridgeach. Niestety ich zmiana i ciągłe pilnowanie jest nieco uciążliwa, szczególnie gdyby chciało się wyjechać i zabrać konsolę ze sobą. Zatem pytanie – czy da się gry z cartridgeów zapisać w konsoli tak żeby można było obejść się bez nich (a jeśli tak to w jaki sposób to zrobić) ? Włożyłem tam niezłą kartę pamięci 200 GB i korzystanie z niej byłoby dla nas optymalne. Owszem, można kupować gry w eshopie Nintendo, ale są tam sporo droższe. Będę wdzięczny za odpowiedź . Pozdrawiam.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Raczej nie ma takiej możliwości. Co do wyjazdów z konsolą i kartdridżami, polecam zaopatrzenie się w etui z pojemnikami na karty. Ja osobiście mam niebieskie z Linkiem i serdecznie polecam. W MediaMarkt za około 100 zł można dostać.

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

HatefulEvil
    Participant

100 zł za kawałeczek plastiku? GG Czy za tą cenę nie da się wyrwać futerały z etui na kartridże?

isaak
    Participant

100 zł za kawałeczek plastiku? GG Czy za tą cenę nie da się wyrwać futerały z etui na kartridże?

No właśnie przedmówca mówi o futerale na konsolę z miejscem na katridże, a co do kupowania gier z eshopu, to warto śledzić ceny na innych rynkach bo często w RPA, meksyku czy Rosji idzie gry które u nas są po 240 kupić za mniej więcej 170zł

Khedron
    Participant

Cenna informacja. Podpowiesz jak to zrobić ? Nie wiem jak zmienić kraj sklepu. Ceny w złotówkach są bardzo wysokie, czasem kilkadziesiąt procent wyższe niż gier na cardridgach.

Khedron
    Participant

Co do transportu – zdecydowałem się na plecak PDP – zmieści się wszystko, łącznie ze stacją dokującą i masą innych rzeczy. Tyle, że po prostu same gry wygodniej by było trzymać na karcie w konsoli i mieć do nich natychmiastowy dostęp bez żonglowania cartridgami.

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie