co się stało?

Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.
  • 
    gracz123
    gracz123
    Participant

Kiedy kliknąłem do nintendo e-shop, i wszedłem do super mario 3d land, zauważyłem, że jest płatna, a pokazuje mi się napis „redowland”. Nie mam nintendo e-shop card. byłem ciekawy co się stanie więc kliknąłem w ten napis. pokazała mi się scena pobierania nie musiałem dodawać pieniędzy, a mam zainstalowane super mario 3d land. Jak to się stało?

hallkyon
    hallkyon
    Moderator

Grasz na swoim własnym koncie czy „dziedziczonym”, np. po poprzednim właścicielu konsoli? Jeśli miałeś opcję ponownego pobrania gry, to znaczy, że jest ona przypisana do konta. Poprzedni właściciel albo kupił 3D Land, albo dostał ją w zestawie z konsolą, a później ją usunął.

gracz123
    gracz123
    Participant

Samemu ustawiałem nintendo network ID (podawałem dane, wybierałem swoje mii itp.).

DiamondBack
    Participant

Może masz CFW i tickety były w systemie.

DiamondBack
    Participant

Albo co bardziej prawdopodobne masz tę konsolkę https://www.amazon.com/New-Nintendo-3DS-Super-Mario-Land/dp/B01JSROIBM#ace-g9314988104 ,która ma preinstalowaną grę.

gracz123
    gracz123
    Participant

jak ją otwierałem to była w normalnym kartonie. (takim koloru cielistego, może trochę brązowego.)
    ta konsola to całe białe nintendo 3ds XL.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc temu przez gracz123 gracz123.
Łącznie w temacie 6 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie