Baldurs Gate: Enchanced Edition

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 

Wiedzmix
    Participant

Cześć! Po pierwsze wszystkich witam serdecznie, jestem tu nowa. Trafiłam tu w poszukiwaniu pomocy i z zainteresowana,czy ktoś z Was miał podobny problem. Kupiłam w nintendo sklepie Baldurs Gate/Baldurs Gate II. I niby wszystko spoko, do 5 rozdziału bez przeszkòd,a od 5 rozdziału nie zapisuje mi gry tylko za każdym razem wywala z gry (komunikat o błędzie) i kasuje save,na ktòrym pròbuję nadpisać grę. Przy pròbie seve na wolnym slocie, po prostu wywala z gry. Przy autosave podczas podròży – wywala z gry. Jestem sfrustrowana i zła, bo gra kosztuje 200 zł a ja nie mogę w nią grać :/ nie da się bo 99 razy na100 wywala z gry. Zgłaszałam to na service desku beamdog i olewka. Support nintendo nic nie odpowiada. Czy jest jakakolwiek szansa na zwrot kasy od nintendo albo może ktoś miał taki problem i może coś poradzić? Z gòry dziękuję.

rolnik
    Keymaster

Cześć!

Z tego co czytałem to gra jest całkiem zabugowana, ale takiego przypadku jak Ty masz, to nie udało mi się znaleźć w Internecie. Próbowałaś może rozpocząć grę od nowa i spróbować wtedy zapisać? Nadal się to powtarza?

Drood
    Drood
    Participant

Ja skończyłem BG I było zero problemów. Ale mam wersję pudełkową.

3DS: 4012-8120-0305
    Switch : SW-6896-6330-9698

kujaw8
    Participant

Hej 🙂. Ja też mam podobny problem. Kupiłem niedawno ver. pudełkową. Gra czasami „gubiła dźwięki”, nie było słychać co mówią postacie, wszystko wracało po ponownym uruchomieniu.
    Problemy zaczęły się gdy doszedłem do kopalni w Knieji Otulisko. Co kilkanaście sknd słychać” trzaski” i wyskakuje błąd co wiąże się z wyłączeniem gry. Chyba wrócę do wersji z GoGa 🙂

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie