Astral Chain

Łącznie w temacie 8 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Astral Chain

Premiera: 30 sierpnia 2019

Zapowiada się kolejny hit od PlatinumGames :) i tylko na Nintendo Switch.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

Faktycznie gra wygląda bardzo ciekawie, jednak w wakacje są ważniejsze dla mnie premiery – Fire Emblem Three Houses i Super Mario Maker 2, chociaż pewnie kupię tylko FE, bo będę polował na kolekcjonerkę.

NS Friend Code SW-0866-4834-0788

Antari
    Antari
    Participant

Zdecydowanie najlepsza pozycja tej prezentacji. Nowe IP od Platinum, które od początku olśniewa. Szykuje się ciekawy exclusive. Bardzo podoba mi się możliwość morfowania tej drugiej postaci w różne formy jak motocykl, zwierzę (trygrys/pantera?) oraz zaciskanie łańcucha na przeciwnikach w celu inicjacji potyczki.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

EKSTS
    EKSTS
    Participant

A wiadomo coś czy to będzie open world, czy będą pół otwarte lokacje pod konkretne misje?

Ino1Mario
    Ino1Mario
    Participant

Pewnie będzie podobna do Nier:Automata, czyli z czasem będziemy otrzymywać dostęp do nowych obszarów na dużej mapie. W trailerze już muzyka jest podobna, lokacja jak opuszczona fabryka (1:02), postacie bliźniaczek (1:05) – jedna na pewno hehe to i mechanika gry może będzie zbliżona do Nier :)

Antari
    Antari
    Participant

Nie wiadomo jak daleko się posunęli. Ciężko coś wnioskować z pierwszego trailera. Też odniosłem takie wrażenie, że to może być open world jak w Nier, zwłaszcza po scenie gdzie postacie podziwiają horyzont z punktów widokowych. Ale równie dobrze to może być hub z dostępem do poszczególnych misji. Niestety tak ładnie jak na PS4 nie będzie, Trzeba czekać na więcej info, może sami twórcy coś zdementują w mediach społecznościowych.

GBForever.pl - Portal polskiej sceny Game Boy

rolnik
    Keymaster

Za pierwszym razem mnie nie kupiło. Po obejrzeniu trailera jeszcze raz, zaciekawiła mnie gra. Na tym etapie ciężko coś wyrokować i trzeba poczekać na kolejne informacje. Mam nadzieję, że nie pójdą w open world, bo mam przesyt tego typu gier. Wolałbym właśnie hub, gdzie można swobodnie się poruszać i eksplorować, a na misjach same mięsko w postaci walk.

Ciekawe jak rozwiążą co-op. Oby była możliwość gry kooperacyjnej lokalnie.

EKSTS
    EKSTS
    Participant

A jak myślicie, mamy szansę na Nier Automata na Switchu?

Łącznie w temacie 8 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie