Animal Crossing: New Horizons

Łącznie w temacie 156 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    wilellion
    wilellion
    Participant

Mały protip – wyczyszczenie wyspy, tj. zebranie wszystkich chwastów i kwiatów, ścięcie drzew i wykopanie pni podczas Mystery Tour wieczorami spowoduje, że pojawiać się będą tylko trzy rodzaje owadów – Tiger Beetle, Wharf Roach oraz Tarantule. Więc zamiast próbować dostać się na wyspę tarantul, żeby zbić fortunę, można samemu taką przygotować.

Duży protip – potrząsajcie drzewami.

Michu
    Michu
    Participant

U mnie są gruszki, brzoskwinie i kokosy :) Miałem jeszcze pomarańcze jako prezent startowy ale zanim zorientowałem się co i jak z drzewami zjadłem wszystkie 3 które dostałem ;_;

Będę z przerwami przez cały dzień więc zapraszam
    Otworzyłem bramkę dla znajomych

Friend Code: SW-0238-7824-0898

rolnik
    Keymaster

Zapraszam do mnie, mam dzisiaj Saharaha z dywanami. Można korzystać. :)

Michu
    Michu
    Participant

Jeju na 91 perfekcyjnym rzucie wędka zepsułem .. A tak blisko achivementu na 100 bylem:(
    Z dobrych wiadomości to zlowilem pierwszy raz tuńczyka:)
    Do tego dzisiaj z Misana pozwiedzalismy swoje wyspy wymieniliśmy się owocami, dostałem hybrydowe hiacynty (dzięki Misana!)

A co tam na waszych wyspach słychać?

Cofftee
    Cofftee
    Participant

Dom powoli mi się buduje, drzewka rosną, kwiaty jakieś pierwsze już się pokazały. Czy tylko mnie denerwuje fakt, że wiszę u szopa na kredycie? ;-P

Michu
    Michu
    Participant

To dopiero początek zadłużania się u kapitalistycznego szopa :D

Misana
    Misana
    Participant

Nie ma za co, ja dziękuję za bambusa i owoce których nie miałam :D Jak mi się uda zdobyć coś nowego i ciekawego to się podzielę

Nazwa wyspy w ACNH: Jabberwock

Shamao
    Participant

Witam zapraszam do znajomych SW-4089-8910-5117, Shamao.

Michu
    Michu
    Participant

Nowe odkrycie: jak zepsutego Turnipa polozycie na ziemię to zaczną chodzić po nim mrówki do złapania:)

Shamao
    Participant

Jak by ktoś miał owoce (oprócz jabłek i pomarańczy) to chętnie się wymienię.

rolnik
    Keymaster

Jak tam Wasze wyspy i lokatorzy? Mój zestaw Pokemonów wygląda tak:

Misana
    Misana
    Participant

U mnie coś lokatorzy niezbyt chętni do wprowadzki… W bazie raz pojawiła się jedna postać, ale nie chciała zamieszkać na stałe, na wyspach za bilety nie spotykam już nikogo… Szczęście mi nie sprzyja.

To samo jeśli chodzi o sezonowe diy. Gdyby ktoś chciał się podzielić tymi „sakurowymi” itemkami to będę mega wdzięczna… Sama mam: drzewko bonsai, podłogę różowe deski, zestaw na piknik i różdżkę (nie mam duplikatów przepisów, ale mogę zrobić itemki jak by co)

Shamao
    Participant

U mnie jeden lokator sie juz wyprowadza co dziwne bo nic nie wskazywalo na to ze mu jest źle ale nie narzekam bo od poczatku chcialem sie go pozbyc.. co do przepisow to mam kilka duplikatow wiec moge je komus oddac narazie je zbieram w jednym miejscu oprocz natutal garden chair i wooden bucket to mam z wieklanocnego eventu: 2x bunny day rug i raz bunny day wall clock

Owca
    Owca
    Participant

Hej :)
    Gdyby ktoś chciał – mam wszystkie przepisy na przedmioty z bunny day, niestety nie mam dodatkowych żeby się podzielić ale mogę zrobić i dać :)
    Z kolekcji sakury mam jak na razie tylko outdoor picnic set, blossom-viewing lantern, sakura-wood floor, cherry-blossom umbrella, cherry-blossom wand i cherry-blossom pond stone – wszystko mogę zrobić i dać oprócz różdżki, bo nie mam star fragments. Dodatkowo mam do oddania przepis na blossom-viewing lantern :)
    Jeśli ktoś chciałby pohandlować to nie mam jabłek ani gruszek na wyspie, chętnie przygarnę :)

Misana
    Misana
    Participant

Hej Owca!
    Jestem chętna na wymianę :) Mam gruszki i duuuużo bambusów. Mam też klika przepisów z sakury, możemy się wymienić zrobionymi. Byłabym też chętna na przepis na latarnię :D

Łącznie w temacie 156 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie