Animal Crossing: New Horizons

Łącznie w temacie 167 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Misana
    Misana
    Participant

Aaa, czyli można wsadzić owoc do dziury i wyrośnie drzewko? :P
    Przepraszam, to moje pierwsze AC i w sumie na to nie wpadłam.
    Myślałam, że trzeba komuś wykopać drzewo :D

Nazwa wyspy w ACNH: Jabberwock

Owca
    Owca
    Participant

Taak dokładnie, wykopujesz dziurę i zakopujesz w niej owoc :D ja też się cały czas uczę haha

middledream
    middledream
    Participant

zapraszam do mnie :D wszystkie owoce już mam zasadzone ale jeszcze mi nie urosły :/ trzymam w szafie jeszcze trochę gruszek i jabłek :D wrota otwarte przeważnie jak widać ze gram :)

Friend Code: 3347-8515-5504
    AC NH: Trik, wyspa Altaria
    jRPG lover(ka) :)

https://expij.pl recenzja: AC: New Horizons

rolnik
    Keymaster

Ja już postawiłem muzeum i drugi stopień domku zdobyłem. Teraz przygotowuję chatki pod trzech nowych lokatorów.

Protip dla nowych. Przed kamieniem wykopcie dwie dziury tak, żeby móc przez nie przeskoczyć i mieć przed sobą głaz. Wtedy przy uderzaniu nie będzie Was odpychać za daleko i zdobędziecie maksymalną ilość przedmiotów (8).

Fotka z ostatniego świętowania :)

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesiące temu przez  rolnik.

tomasonik
    Participant

Można wykopać całe drzewo z owocami i je przesadzić / schować. Musicie tylko przed tym „zabiegiem” zjeść jakiś owoc :). W trybie online pewnie trzeba być best – friend.

U mnie tylko pomarańcze i kokos
    SW-2098-5856-2596

maggis1980
    Participant

Zazdroszczę Wam, że już gracie. Czekam na moje AC, dziś dostałam informację, że zostanie wysłana dopiero po 26 marca. Jak tylko dostanę, to dołączam !

Michu
    Michu
    Participant

Ale się wkręciłem w Animal Crossing, od dawna jestem fanem Harvest Moona później Stardew Valley. Nie powiem miałem obawy, że AC będzie bardziej dla dzieci na szczęście po godzinie grania wszystkie się rozwiały : D właśnie zbieram małże a po zmroku idę polować na rekiny życzcie szczęścia!

Friend Code: SW-0238-7824-0898

Cofftee
    Cofftee
    Participant

Cześć wszystkim, od wczoraj też jestem zadowoloną posiadaczką AC. Zapraszam wszystkich do siebie na wyspę, friend code: SW-1041-6863-8524. Nigdy w AC wcześniej nie grałam, także totalny ze mnie nowicjusz. Na drzewkach rosną mi pomarańcze.
    I od razu pytanie (z racji tego nieznośnego „nowicjuszostwa”). Wiecznie mam za dużo przedmiotów w kieszeniach. Jest na wyspie jakieś miejsce, coś w typie przechowalni, gdzie mogłabym je odłożyć na później, nie rozwalając ich po całym namiocie? :-P

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesiące temu przez Cofftee Cofftee.

rolnik
    Keymaster

Hej!
    Jak wybudujesz domek to będziesz mieć przechowalnię, do której dostęp jest pod prawą strzałką.

@michu
    Uważaj wieczorem na Tarantule, dziady czasem niespodziewanie atakują i postać odradza się przed drzwiami domku.

Michu
    Michu
    Participant

Tarantule już dobrze znam zamiast pająków widzę 8k Bellów hahaha

Cofftee
    Cofftee
    Participant

Dziękuję bardzo.
    A, jak myślicie, których przedmiotów lepiej nie sprzedawać? Jakoś na ten moment nie potrafię tego wyczuć.

Michu
    Michu
    Participant

Najlepiej po 1 sztuce każdego robaka, rybki, skamieniałości warto zatrzymać do muzeum, poza tym drewno z tego co zauważyłem szybko się kończy jak craftuje się dla siebie i Toma Nooka

Misana
    Misana
    Participant

To może ja tak nieśmiało zaproponuję jakąś wymianę? 😄 Mam sporo kolorów hiacyntów, wiśnie i pomarańcze. Kto byłby chętny żebym wpadła, niech poda godzinę no i czy wyspa będzie otwarta, czy Dodo Code. Próbowałam się teraz do kogoś wybrać, ale chyba wszyscy mają „zamknięte”

Nazwa wyspy w ACNH: Jabberwock

rolnik
    Keymaster

To zapraszam do mnie. Dodo Code: DYTRP. Mam gruszki, więc możesz swoje owoce sprzedać po lepszej cenie u mnie. Wyspa będzie otwarta przez godzinę. Jako że jestem w pracy, to nie będę wchodził w interakcję z innymi.

Mój FC: 8223-8920-7516

middledream
    middledream
    Participant

U mnie już wszystko porosło, kiedy online, można próbować wbijać.

Friend Code: 3347-8515-5504
    AC NH: Trik, wyspa Altaria
    jRPG lover(ka) :)

https://expij.pl recenzja: AC: New Horizons

Łącznie w temacie 167 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie