Animal Crossing: New Horizons

Łącznie w temacie 167 odpowiedzi.

Posted In: Gry

• 
    Cofftee
    Cofftee
    Participant

Szympons – tak. Łącznie na wyspie możesz mieć, o ile się nie mylę, do 10 zwierzątek. I niestety muszę Cię zmartwić. Nie ma żadnego sprawdzonego sposobu na to, by pozbyć się danego mieszkańca (oprócz wspomnianego wyzej w temacie amibo). Jeśli nie posiadasz figurki, a chcesz kogoś wykopac, musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość. Co jakiś czas zwierzątka same sygnalizują chęć wyprowadzki. Pojawia się wtedy nad nimi charakterystyczna „chmurka”, dymek. Podejdź i zagadaj, a być może ktoś zechce wyruszyć w świat. Jest to jednak zupełnie randomowe i, przynajmniej jak z moich obserwacji wynika, nieposiadające związku z ewentualnym brakiem zainteresowania gracza w kontaktach z danym mieszkańcem. Do mnie już kilka razy zgłosili się ci, których zdecydowanie nie chciałabym się pozbywać.

bellatrix1004
    Participant

Dzień dobry. Mam na imię Paweł i gram już trzy miesiące ale z owoców mam tylko wiśnie, kokosy i moje natywne pomarańcze. Zainwestowałem dziś w konto online i czy byłby ktoś z Was tak uprzejmy by mnie zaprosić po brakujące bądź tez mi je przywieść? Z góry serdecznie dziekuje.
    Mój FC: SW-2470-3967-8890

Łącznie w temacie 167 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie