[3DS] Touch screen nie działa.

Łącznie w temacie 9 odpowiedzi.

Posted In: Złota rączka

• 
    Kotix
    Kotix
    Participant

Jakimś cudem uszkodziłem wejście na ładowarkę(dokładniej mówiąc port odchylił się do góry) co również niewiarygodnym pechem uszkodziło mój touch screen.

(zdjęcie portu)

hater
    Participant

ładuje? jak nie to pewnie jedyna opcja rozebrać i próbować naprawiać/wymieniać port. Trudno pomóc z jednym zdjęciem i tak skromnym opisem przez internet…

Kotix
    Kotix
    Participant

z ładowaniem wszystko działa

hater
    Participant

xD No to co to znaczy ze uszkodziłeś wejście? coś ci się trochę poluzowało, wykrzywiło, ale jak działa no to jest z grubsza ok. Nie poprawiaj nic jak nie wiesz co robisz! Jest dobrze jak jest

Druga sprawa: dotyk… jak bardzo nie działa? możesz normalnie korzystać z konsoli? i w jaki sposób uszkodziłeś to wejście ze twoim zdaniem dotyk tez poszedł w cholerę? Opisz może dokładnie co zrobiłeś.

Kotix
    Kotix
    Participant

Dotyk całkowicie nie działa(nie reaguje na nic), a uznałem że to przez ten port ponieważ nic innego nie wygląda na uszkodzone.

hater
    Participant

Opisz dokładnie co się stało. Czy możesz grać na konsoli?

Kotix
    Kotix
    Participant

to było tak, że po około 2 miesiącach od ostatniego zagrania na konsoli chciałem se zagrać w the legend od zelda ocarina of time i odpalam se konsole wszystko działa i klikam w ikonke zeldy i nic się nie dzieje. Próbowałem kliknąć w każde możliwe miejsce ale konsola nie reagowała.

hater
    Participant

ok, widzę że jest ciężko -.- Nadal nie wiem, czy na konsoli da się grać, czy działa, przyciski działają i wszystko.

Ja się poddaję, nadal nic nie wiem. Chcesz pomocy to musisz dostarczyć tyle informacji żeby cokolwiek dało się z tego wywnioskować. Na twoje „nie działa” mam tylko jedną radę: kup nowe.

Kotix
    Kotix
    Participant

działa wszystko poza touch screenem gry się odpalają przyciski działają ekran działa tylko ten touch screen nie reaguje

Łącznie w temacie 9 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie