3ds-owcy z Lubelskiego

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Posted In: Po godzinach

• 

StillChillin
    Participant

Siemka Panowie,

Nie wiem czy dobry dział. Pierwszy mój post, więc proszę o wyrozumiałość. Są tu jacyś forumowicze z woj. Lubelskiego? Jeżeli tak to proszę o jakiś kontakt :) Pozdro.

Spaqin
    Spaqin
    Blocked

Technicznie rzecz biorąc ja z Lublina pochodzę i był czas że nawet tam przebywałem.
    Tylko nie wiem co chcesz osiągnąć. Próbowałem organizować spotkanie streetpassowe, ale nie umiem, ludzi było mało i nie byli jakoś specjalnie chętni.

pXm
    pXm
    Participant

Ja (przynajmniej na razie) siedzę w Lublinie, jednak pomimo posiadania 3DSa, to na razie gram tylko na Wii U, a na 3Dsie nadrabiam zaległości wyłącznie z DSa. No i aktualnie gram w tytuły retro ;).

Backloggery
    MAL
    Miiverse NNID: porshion, 3DS FC: 1135-2113-6384

ViVi
    Participant

Ja mam 3DS’a, ale już od jakiegoś czasu nie gram, konsola leży na półce i się kurzy.

FC: 0645-6905-8477
    Gry: Fire Emblem: Awakening, Pokemon X, Animal Crossing: New Leaf, Bravely Default, Shin Megami Tensei: Devil Summoner: Soul Hackers, Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition, Soul of Darkness

Kilmut
    Participant

Zapraszamy na Lublin Nintendo Meetup!
    Wejście FREE!
    Kiedy? 20.06.2020 roku (sobota)
    Gdzie: Trakt Królewski, Grodzka 7 w Lublinie
    Godzina: 14:00 – 19:00
    Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/693887521446108/

Zapraszamy wszystkich spragnionych towarzystwa i chętnych by wspólnie spędzić sobotni dzień w doborowym gronie wielbicieli Nintendo Switch!

Chcesz wymienić bądź kupić grę? Nic prostszego, ogłoś u nas swoją ofertę 🙂

Chcesz pograć ze znajomymi w Animal Crossing? Nic prostszego – szybki internet oraz dużo miejsca przy stolikach ułatwi Ci zadanie!

A może zagrać w turnieju Super Mario Party, Splatoon 2, Worms W.M.D bądź Super Smash Bros. Ultimate? Weź udział w ankiecie i sam zdecyduj, w którą grę powalczymy o super nagrody

Łącznie w temacie 5 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie