2 x Switch a zakup gier

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.
 • 
  #113934

  Kkecaj
  Participant
  Postów: 2

  Czy posiadając 2 konsole Nintendo Switch jest możliwość uniknięcia konieczności podwójnego zakupu gier, jeśli chce się grać w tę samą grę na 2 konsolach? Czyli np. kupiłbym 1 grę Minecraft lub Fortnite, a potem chciałbym ją zainstalować na obu konsolach, tak by 2 osoby mogły jednocześnie grać. Proszę o wyjaśnienie, czy jest to możliwe.

  
  #113935
  EKSTS
  EKSTS
  Participant
  Postów: 115

  Nigdy czegoś takiego nie robiłem, ale na tyle, na ile się znam, czyli troszkę, nie widzę powodów, dlaczego takie coś miałoby nie działać. Skoro można sprzedać grę po jej przejściu i kupujący może zainstalować ją na swojej konsoli, to można zrobić, to co zostało przez ciebie opisane.

  NS Friend Code SW-0866-4834-0788

  
  #113936

  Kkecaj
  Participant
  Postów: 2

  Dzięki EKSTS! W przypadku gier, które łączą się z serwerami i rozgrywka jest online, to być może gra zainstalowana na 2 konsolach z tego samego źródła zostanie wykryta jako oszustwo, ale chyba generalnie to nie powinno być problemu.

  
  #113940

  mapokl
  Participant
  Postów: 216

  Podobno jest jak ma się Nintendo Switch Online to można na 2 konsole ściągnąć gry z eShopu, choć to N i troszkę trzeba się pobawić. Gdzieś mi się obiło, że można i online grać tylko drugie konto musi być inne, ale być na głównej konsoli czy coś w ten deseń.

  Co do kartridży, to chyba żadne gry nie instalują się z nich w pełni w konsoli, więc ciężko by je na 2 konsolach jednocześnie uruchomić.

Łącznie w temacie 4 odpowiedzi.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Login:  

Hasło:  

  lub Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj sie