Fire Emblem Mroczny Smok i Ostrze Światła trafi na Nintendo Switch

2

Nintendo ogłosiło dzisiaj, że 4 grudnia na konsolę Nintendo Switch trafi Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light. Za grą zapłacimy 24 zł, ale nie możemy zbyt długo zwlekać z zakupem, ponieważ Nintendo znowu zdecydowało się znowu utrzymać grę w eShopie tylko do 31 marca 2021 roku.

Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light to gra wydana w 1990 roku na Famicom, która nigdy nie opuściła granic Japonii. Teraz Nintendo korzystając z ciągle trwających obchodów 30 lecia serii, postanowiło wydać zlokalizowaną wersję na Zachodzie. Nie można oczywiście liczyć na masę dodatków, ale jedną z nowości będzie specjalne menu, które pozwoli nam między innymi zapisać grę w dowolnym momencie, lub cofnąć turę akcji.

Oprócz produkcji w eShopie, do sklepów trafi specjalne wydanie kolekcjonerskie w cenie 49.99$. W jej skład wchodzą:

 • Art Book Legend of Archanea (twarda oprawa, 222 stron)
 • Repliką pudełka z grą, wraz z instrukcją i mapą
 • Replika kartridża wraz z osłonką
 • Cyfrowy kod do ściągnięcia gry
 • Mini plakat Nintendo Power z mapą świata na odwrocie
 • Kolekcjonerski BOX

Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale prawdopodobnie kolekcjonerka nie trafi do Europy.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

2 komentarze

 1. wilellion

  AAAAAAAAAAA jaram się. Przez to człowiek sobie narobi tylko nadziei na zachodnie wydanie FE3-6. O tyle tylko słabo, że Europa nie dostanie tej pięknej kolekcjonerki, więc oprócz tych 50 dolców trzeba jeszcze będzie zapłacić opłaty importowe. No i znowu się Nintendo bawi w limitowanie dostępności gier…

 2. Antari
  Antari (563 komentarzy) w dniu:

  Jakoś nie bardzo jarają mnie te szpargały bo przecież nie będzie fizycznego wydania tylko kodzik do pobrania… no już mogli naprawdę się wysilić i dodać tę grę na karcie w limitowanej ilości. Nintendo zmierza chyba w stronę produkcji zabawek, a nie gier.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!