Filmowy poradnik „Podstawy grania w Super Smash Bros 4” by M3DC

8

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

8 komentarzy

 1. Moczan (91 komentarzy) w dniu:

  Dzięki Szpadel za umieszczenie, film ma być uzupełnieniem do poradnika tekstowego który pojawił się kilka newsów wcześniej, założeniem było pokazanie najbardziej podstawowych ruchów, jakie można w grze wykonać, bez opisywania taktyk czy poszczególnych postaci. Dzięki temu osoby, które pierwszy raz miały styczność z serią mogą się upewnić, że wszystkie techniki wykonują poprawnie i zacząć bawić się z grą na całego. Z bardziej zaawansowanymi poradnikami wstrzymam się do premiery pełnej wersji.

 2. Moczan (91 komentarzy) w dniu:

  Aktualnie nie ma, ale jeszcze przed premierą gry chcemy ruszyć ze stroną poświęconą polskiej społeczności Smash Brosów z nastawieniem głównie na najnowszą część i scenę turniejową, więc jak to mówią ‚stay tuned’ ;)

 3. Serdeczne dzięki za poradnik :) Bardzo, ale to bardzo pomocny. Trochę jeszcze muszę potrenować ze smash atackami bo 50% prób zamienia się z dashowanie i zwykły atak (albo dash atack). Na takie smash atacki jak twoje (tj. na zawołanie) muszę jeszcze chyba poczekać :D

 4. Moczan (91 komentarzy) w dniu:

  Dzięki! :D Wszystko przyjdzie z czasem, ja w samym demo mam już nabite kilkanaście godzin nie mówiąc o doświadczeniu z poprzednich części, więc jestem już dość zaznajomiony ze sterowaniem. Szkoda, że niestety nie udało się do gry wcisnąć wsparcia Circle Pad Pro, wtedy smash ataki oraz ataki w powietrzu wykonywałoby się drugą gałką co jest nieporównywalnie prostsze i wygodniejsze.

 5. jakubdi (5 komentarzy) w dniu:

  Dzięki, chętnie zajrzę. Smash to w tej chwili jedyna bijatyka, która mogłaby mnie ewentualnie zainteresować na dłużej i jestem ciekawy, czy uda mi się przestawić ze „standardowych” mordoklepek.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!