Fighters Pass Vol. 2 będzie ostatnim dodatkiem do Smash Bros. Ultimate

0

Masahiro Sakurai co pewien czas pojawia się na łamach japońskiego periodyku Famitsu ze swoimi przemyśleniami. Mimo że najnowszy numer tego magazynu nie ujrzał jeszcze światła dziennego, w sieci pojawiły się już skany, a wśród nich rubryka od twórcy Smash Bros. Użytkownik PushDustin podjął się zadania przetłumaczenia tegoż na bardziej zrozumiały język dla zachodniego gracza, jakim jest angielski. W skrócie prezentuje się to następująco:

W Smash Ultimate pojawi się jeszcze 6 nowych zawodników. Po nich nie ma planów na kolejnych, więc Smash Ultimate jest prawie kompletne.

Nintendo i Sakurai na ten moment nie planują kolejnych odsłon serii. Japończyk nie ma też pojęcia, co może wydarzyć się w przyszłości.

Stopniowe dodawanie treści do tej gry przedłuża życie Smash Ultimate. Sakurai planuje więc dać z siebie wszystko dla tych ostatnich 6 wojowników.

Jak można wywnioskować z powyższych Tweetów, Fighters Pass Vol. 2 będzie ostatnim dodatkiem do Smash Bros. Ultimate i produkcja nie będzie dalej rozszerzana. Co więcej, na ten moment nie ma żadnych planów na kolejną odsłonę, jednak nie to oznacza to, że Ultimate będzie ostatnią częścią cyklu. Ninny prawdopodobnie będzie się trzymało przyjętego cyklu wydawniczego dla tej serii, czyli jednej odsłony na generację, więc w tej kwestii można być spokojnym. Jednak będzie to spore wyzwanie dla firmy, żeby przebić aktualną odsłonę i jedyną niewiadomą jest, czy Sakurai ponownie siądzie za sterami produkcji. W 2015 roku z powodu stresującej pracy planował przejść na emeryturę.

Komplet wojowników Fighter Pass Vol.2 ma się pojawić do końca 2021 roku i kosztuje 120 zł. Pojedynczy zawodnik został wyceniony na 24 zł. Kogo spodziewacie się wśród tych 6 nowych twarzy?

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!