Fault – Milestone Two Side: Above z premierą na początku grudnia

0

Ostatnio obrodziło nam w mnóstwo zapowiedzi gier z gatunku wizualnej noweli, a wszystkie znaki na ziemi i w internecie wskazują, że to nie koniec. 3 grudnia na pstryku zadebiutuje Fault – Milestone Two Side: Above, za którego produkcje odpowiada Alice in Dissonance, a za wydaniem stoi Phoenixx. Gra początkowo została wydana na blaszaki, a na platformie parowej zebrała niemal 1800 przytłaczająco pozytywnych recenzji. Tytuł będzie wspierał następujące lokalizacje: japońską, angielską, chińską, koreańską, niemiecką, hiszpańską oraz rosyjską. Od 26 listopada grę będzie można ściągnąć przed premierą po wcześniejszym uiszczeniu opłaty za pre-order.

Fault – Milestone Two Side: Above to filmowa opowieść wizualna, która rozgrywa się zaraz po wydarzeniach z pierwszej części. Wraz z dodaniem nowego systemu kamer 3D, kontynuacja fault ma na celu wprowadzenie bardziej wciągającego doświadczenia podczas czytania. Śledź wspaniałą fantastyczno-naukową historię poświęconą Selphine i jej ekipie, po powrocie do ojczyzny!

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!