FAST Racing NEO debiutuje już w przyszłym tygodniu!

4

W końcu otrzymaliśmy dokładną datę premiery tego futurystycznego racera. Za pośrednictwem konta na Twitterze Shin’en Multimedia poinformowało, że ich długo oczekiwana gra wyjdzie dokładnie 10 grudnia w cenie 14,99 €. Twórcy wcześniej zapewniali, że tytuł wyjdzie jeszcze w tym roku i jak widać słowa dotrzymali. Przypominamy, że gra wychodzi wyłącznie w dystrybucji cyfrowej (eShop). Jeśli tęsknicie za Wipeoutem lub bardziej Nintendowskim F-Zero to tytuł ten musi znaleźć się na celowniku Waszych portfeli!

Gentlemen, start your engines!

 

 

PODZIEL SIĘ
Cyp

Cynik i nihilista o duszy kabareciarza ale częściej to śmieją się z niego niż z jego żartów. Prześmiewczy i specyficzny sposób bycia nieraz wprowadził go w kłopoty. W grach lubi wykazać się zręcznością i szarymi komórkami. Przeszedł Dark Souls ale nie potrafi ukończyć pierwszej rundy w prostym Angry Birds. Streamuje to i owo na kanale Antygaming. Bawi się nawet w cosplay. Fan dobrych psychologicznych filmów oraz książek fantasy i sci-fi. Je spaghetti 5 razy w tygodniu i pije herbatę 3 razy w ciągu dnia. Ma kołdrę w Pokemony.

4 komentarze

  1. Loki (2 komentarzy) w dniu:

    Witam. Podana cena chyba się nie zgadza. 14.99 to podobno sugerowana cena w dolarach, natomiast planowana cena w euro to 9.99. Tak przynajmniej podawały zachodnie serwisy.

  2. Loki (2 komentarzy) w dniu:

    Odwołuję wcześniejszy komentarz. Wczorajsze info z błędem:) cena w euro 14.99, dolary tak samo tylko w funtach 10.99. Tak czy inaczej zakup obowiązkowy:)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!