WILD CARD FOOTBALL

Data: 10 października, 2023
Całodniowe wydarzenie
Premiera

Wild Card Football to zabawna, zręcznościowa gra piłkarska typu pick-and-play, obejmująca rozgrywkę zespołową 7 na 7 z unikalnym systemem Wild Card, który pozwala w jednej chwili zmienić bieg akcji dzięki specjalnym ulepszeniom i zasadom zdolności łamania.

Dzięki zoptymalizowanym zestawom zasad, konfigurowalnym drużynom i strojom, autentycznym zawodowym graczom i bombastycznym ruchom gracze mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami w trybie dla jednego gracza i w trybie rywalizacji wieloosobowej, korzystając jednocześnie z „Dzikich kart”, które na nowo definiują gatunek footballu i wyzwalają kontrolę nad najwyższą akcją.

Wybieraj spośród setek profesjonalnych graczy w nowym stylu Playgrounds i stwórz najlepszą drużynę 7 na 7. Przejdź przez różne wyzwania i wydarzenia, aby odblokować nowych graczy i inne ekscytujące nagrody.

Uwolnij ponad 150 dzikich kart, aby w jednej chwili odwrócić losy gry na swoją korzyść. Wykonuj specjalne ruchy, takie jak przywoływanie ścian lub niewidzialność, zwiększ statystyki swojej drużyny w kluczowym momencie lub zagraj w Rule Breaker i całkowicie odwróć zasady gry.

Udowodnij swoje umiejętności w trybie sezonowym dla jednego gracza, wspinaj się na szczyty rankingów w konkurencyjnym trybie wieloosobowym online z pełną rozgrywką krzyżową lub rzuć wyzwanie znajomym w domu i przechwalaj się w lokalnym trybie dla wielu graczy.